Mājās vienatnē ar savu draugu? 7 jautras aktivitātes, ko darīt, netērējot naudu

Mājās vienatnē ar savu draugu? 7 jautras aktivitātes, ko darīt, netērējot naudu

Ir reizes, kad mēs esam pastāvīgā kustībā, it īpaši tad, ja mēs tiecamies pēc kāda sapņa vai mums ir mērķis, ko sasniegt, piemēram, kad mēs dzīvojam kā imigranti citā valstī. Bet tas, ka atrodaties šajā kustības režīmā, nenozīmē, ka mums ir jāupurē savi izklaides brīži, īpaši ar savu partneri. Labs veids, kā izklaidēties ar partneri un neapdraudēt savu ekonomiku, ir aktivitāšu veikšana mājās. Šajā rakstā ir dažas lietas, ko mēs varam darīt savās mājās kopā ar savu partneri, neiztērējot daudz naudas.

Gatavojiet kopā maltīti

Daži teiks, ka, lai pagatavotu ēdienu, jums vajag naudu. Tā nav patiesība. Nav nepieciešams gatavot īpašus ēdienus, jūs varat pagatavot ēdienu ar sastāvdaļām, kas ir jūsu mājās. Vissvarīgākais ir tas, ka jūs kopīgi darbojaties. Viena no idejām ir rīkot pavārmākslas konkursu. Ja mājās ir pārtikas pārpalikumi, jūs varat kaut ko pagatavot no tiem. Konkurss sastāv no tā, ka tiek izmantots tikai virtuvē esošais, un katram pāra dalībniekam jāizdomā kaut kas cits. Uzvarētājs būs tas, kurš pagatavos visgaršīgāko ēdienu ar vislabāko noformējumu un radošumu. Varbūt tā ir iespēja izveidot jaunu recepti.

Skatieties filmas

Sēžot kopā uz dīvāna, lai baudītu filmas, ir visizplatītākā aktivitāte mājās. Filmas izvēlē jums gan ir jābūt uzmanīgiem. Pārliecinieties, ka tā ir tāda veida filma, kas jums abiem patiks. Ja izvēlētā filma beigās raisīs debates un mudinās sarunu, tas būs izcila vakara sākums. Skatoties filmu, daloties ar saldumiem un popkornu, šis brīdis kļūs patīkamāks, un tas noteikti būs daudz lētāk, nekā iet uz kino.

Video spēļu maratons

Ja jums ir videospēles, organizējiet videospēļu maratonu kopā ar savu partneri. Jums noteikti būs jautri pavadīts laiks. Lielākā daļa puišu mīl šāda veida spēles, un mūsdienās arvien vairāk meiteņu pievienojas šim hobijam. Jūs varat izmantot tāfeli vai piezīmju grāmatiņu, lai sekotu līdzi katra uzvarām spēlē. Un, ja jūs vēlaties uzkurināt emocijas, lai šis spēļu vakars nobeigtos ar laimīgām beigām, varat izmēģināt seksa spēles. Tās var novest tikai pie šāda veida iznākuma - zem palaga!

Mājas treniņi

Ja jums ir nepieciešamā vieta, jūs varat organizēt mājas treniņu sesijas. Varbūt jūs vienmēr esat vēlējušies sākt vingrot, taču jums nav bijusi nauda, lai nopirktu sporta zāles abonamentu, vai laika, lai vingrotu ārā. Vingrošana pārī ir labs veids, kā sadedzināt kalorijas, jo ir motivācija. Un tas ir ļoti īpašs laika pavadīšanas veids kopā.

Galda spēles

Mums visiem ir pieejamas spēles - pat ja tās ir galda spēles. Un, kā gan labāk pavadīt laiku kopā ar partneri, netērējot naudu, kā ar labu kāršu spēli? Konkurēt monopolā vai jebkurā citā esošajā galda spēlē ir lielisks veids, kā kādu laiku pavadīt vienatnē ar savu partneri. Ja jums šīs galda spēles liekas garlaicīgas, varat izgudrot jaunu spēli, nosakot paši savus noteikumus. Ja šī spēle ir ļoti jautra, varat to atkārtot arī citas reizes.

Izveidojiet fotosesiju

Šī ir ļoti jautra nodarbe, jo jūs varat saģērbties, kā vēlaties, un pozēt tūkstoš veidos, kamēr jūsu partneris jūs fotografē. Ideja ir izmainīt ikdienas scenāriju un izcelt labākās savas īpašības, izmantojot to radošumu, kas dzīvo jūsos. Jums nav vajadzīgas dārgas kameras. Jūs varat izmantot savus mobilos tālruņus un pēc tam publicēt smieklīgākās fotogrāfijas savos sociālajos tīklos. Varat arī izmantot iespēju kopā ierakstīt dažus videoklipus. Pieredze būs unikāla, un jūs tādā veidā neiztērēsiet ne santīma.

Vienas dienas spa

Jūs varat izvēlēties vienu dienu, kurā atpūsties un nodoties spa procedūrām mājās. Ideja ir veikt vienam otra masāžas. Veiciet sejas kopšanu, pēdu masāžu, mitrinošas procedūras un visu nepieciešamo, kas jums abiem patīk, un kas jūs palutinās. Kā redzat, ir tūkstošiem iespēju un ideju, kā izklaidēties mājās, neiztērējot daudz naudas, stiprinot attiecības un baudot jautrības un atpūtas mirkļus, kas ir tik ļoti nepieciešami veselīgai dzīvei.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!