Kādas kļūdas partneri pieļauj attiecību sākumā?
Jaunās attiecībās viss ir aizraujoši. Jūs esat satraukti, kad dzirdat, ka zvana tālrunis. Ikreiz, kad piekrītat satikties, jūs savā sirdī jūtat mazas trīsas. Tomēr kļūdas tiek pieļautas, īpaši pirmajā randiņā. Neļaujiet saviem uzskatiem aizmiglot jums acis, izvairoties no noteiktām lietām. Neatkarīgi no tā, vai jūs satikāt savu partneri latīņu iepazīšanās vietnē vai kādā citā vietnē, attiecību sākumā jūs varat satraukties, jo domājat, ka esat ideāli viens otram. Attiecību sākumā viss šķiet maģiski. Tomēr jūs varat saņemt lielu šoka devu savā dzīvē, kad pēkšņi viņi sāk izvairīties no jums. Jūs domājāt, ka kaut ko jūs izdarījāt nepareizi, un jūs atgriežaties jūsu sarunu tekstos, lai secinātu, vai jūs pateicāt kaut ko tādu, kas viņus varēja atraidīt.
Lietas, no kurām ir jāizvairās katru romantisko attiecību sākumā
1. Ievākšanās kopā
Pirmajā randiņā jūs ēdat ēdienu un dzerat vīnu. Pēkšņi jūs vai jūsu partneris jautājat otram, vai ir iespējams pārcelties pie viņiem. Vai kas ir vēl sliktāk, kamēr abi esat savstarpējo attiecību iepazīšanas posmā, viņi jau lūdz jūs viņus apprecēt. Tas var būt milzīgs iemesls otrajai pusītei atkāpties, jo jūs viens otru joprojām ļoti labi nepazīstat. Viņi varētu būt psihopāti vai narcissi. Lai gan tas tā nav visiem, ieteicams vienkārši izbaudīt mirkli un pat nemēģināt pieminēt kaut ko par kāzu zvaniem vai par bērniem.
2. Visu attiecību detaļu ievietošana sociālajos tīklos
Jā, visi jau sen to saprot, ka jūs vienkārši vēlaties paziņot visai pasaulei, ka esat atradis savas dzīves mīlestību. Jūs pat, iespējams, dodiet citiem padomus, kā izveidot attiecības, jo jums tik veiksmīgi izdevās atrast otru pusīti. Ir labi ievietot attēlu, kurā jūs abi esat redzami dzerot espresso vietējā kafejnīcā. Bet, ja jūs sociālajos tīklos liekat lietas ar nevajadzīgām detaļām, piemēram, dīvainiem vannas istabas ieradumiem vai noslēpumiem, tas ir tas, kas biedē citus pārus. Viņi dod priekšroku privātumam un, godīgi sakot, nevienu tā īsti neinteresē jūsu attiecības. Ikviens sociālajos tīklos padomās tikai to, cik nožēlojami jūs esiet. Ja esat laimīgi savās attiecībās, tad tas ir labi, bet viņiem nav jāzina, ka jūsu jaunajam draugam ir kāju fetišs.
3. Padoties pie pirmajām acīm redzamajamām attiecību problēmām
Problēmas padara attiecības grūtas. Ja jūs vai jūsu partneris padodas, parādoties pirmajām problēmām attiecībās, tas tikai nozīmē to, ka jūs neattiecaties uz attiecībām nopietni. Neļaujiet attiecībām slīdēt uz leju un nonākt stāvoklī, kurā tās tiek bojātas tik tālu, ka tās vairs nav labojamas. Vienmēr ir nepieciešams darbs, lai attiecības kļūtu stiprākas, īpaši tad, kad jūs vēl esat attiecību sākumā un tikai satiekaties. Un upuris ir jānes jums abiem.
4. Nepietiekami ar viņiem sazināties
Neatkarīgi no tā, vai esat atradis savas dzīves mīlestību Tuvo Austrumu iepazīšanās vietnē vai jūsu dzīvojamās mājas apkārtnē, jums jāliek viņiem justies svarīgiem. Neesiet pārāk nepieejami, kad katru reizi, kad viņi lūdz jums doties uz kādu randiņu, jums vienmēr ir svarīgi darbi. Jūs varat atteikties no pāris randiņiem, jo esat aizņemti, bet neizmantojiet šo attainojumu pārāk bieži. Starp nolaidību un necenšanos ir pārāk smalka robeža. Jūsu attiecību pamatu nostiprināšana ir ļoti svarīga, tāpēc izveidojiet šos pamatus ļoti labi.
5. Salīdzināšana ar jūsu bijušo
Ir iemesls, kāpēc jums un jūsu bijušajam neizdevās izveidot attiecības. Turpiniet savu dzīvi un nekad nepieminiet savu bijušo, ja vien jūsu pašreizējais partneris neko neprasa par jūsu iepriekšējām attiecībām un partneri. Ja jums kaut kas jāatbild par bijušo, mēģiniet atbildēt nespecifiski. Tavam draugam nav jāzina, cik briesmīgs bija tavs bijušais, vai arī, ka jums bija randiņš blakus pilsētas muzejā. Viņi varētu sākt domāt to, ka jūs vēl neesat tikuši pāri viņiem. Nekad nesalīdziniet savu bijušo ar pašreizējo partneri, jo tas var novest pie attiecību izbeigšanās. Izņemot iepriekš minētos piemērus, jums joprojām ir jāizvairās no daudzām citām lietām jūsu attiecībās. Veidojiet stingrus pamatus jūsu attiecībām, lai jūs varētu pārdzīvot problēmas, kuras rada attiecības. Sekojiet saviem instinktiem un tam, ko saka jūsu ķermenis. Ja jūs zināt, ka tas ir kaut kas tāds, kas jūsu pašreizējam partnerim varētu nepatikt, tad nedariet to un nesakiet to. Mazās kļūdas, no kurām jūs varat izvairīties attiecību sākumā, ir atslēga tam, lai attiecības ilgāk tiktu saglabātas.