Kā pārvarēt kāri pēc saldumiem

Kā pārvarēt kāri pēc saldumiem

Saldumi kaitē veselībai. Vēl vairāk- pārāk daudz apēstu saldo dēļ var pat nonākt slimnīcas gultā ar nopietnām problēmām! Tomēr izdzīvot bez kūciņām, tortēm, cepumiņiem, konfektēm un šokolādes nav iespējams nevienai saldummīlei.

Darbs pie ēdienkartes sastādīšanas-

Jāpārskata savi uzskati par ēdināšanu, jāizvāc no savas ēdienkartes visi saldumi un jāaizstāj tie ar augļiem un dārzeņiem. Pie tam, centieties ēst bieži, bet maz, pateicoties kam izsalkums jūs traucēs retāk un līdz ar to roka pamazām pārstās sniegties pēc šokolādītes vai citiem našķiem.

Glābējs šķidrums-

Ne velti saka, ka dienā būtu jāizdzer ne mazāk kā 2 litri šķidruma. Tas ne tikai labvēlīgi ietekmēs veselību, bet nedaudz arī nomāks izsalkumu, tā palīdzot aizmirst par desertiem.

Neliels eksperiments-

Pārvarēt kāri pēc saldumiem jums palīdzēs neliels eksperiments- ja jūs tēju un kafiju dzeriet ar cukuru, turpmākās 10 dienas nepievienojiet dzērieniem ierasto cukura daudzumu. Lai dzēriens liekas rūgts, negaršīgs, centieties izturēt! Beidzoties “pārbaudes laikam” pievienojiet savam dzērienam ierasto cukura daudzumu- visdrīzāk dzēriens jums liksies pārāk salds un nebaudāms.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!