Nometa svaru abi kopā. Kā šodien izskatās pāris, kas pa abiem atbrīvojās no 200 kilogramiem

Nometa svaru abi kopā. Kā šodien izskatās pāris, kas pa abiem atbrīvojās no 200 kilogramiem

Mūsdienās cilvēki ar lieko svaru nav nekāds retums. Padomdevēji viņiem iesaka pieņemt un iemīlēt savu ķermeni tādu, kāds tas ir, un sludina bodipozitīvismu. Tomēr nevajadzētu aizmirst, ka liekais svars var kļūta par nopietnu draudu veselībai.

Mūsu šīsdienas varoņi ir Leksija un Denijs Rīdi. Pāris apprecējās 2018.gadā. Tobrīd viņi abi kopā svēra 347 kilogramus. Taču tas viņus sevišķi nemulsināja, jo viņi satikās un iemīlēja viens otru tieši tādus. Parastu ikdienas vakaru jaunais pāris pavadīja pie televizora ar lielām našķu, gāzēto dzērienu un ātro uzkodu rezervēm, kuras Leksija un Denijs vienkārši dievināja.

Lūzuma brīdis iestājās tad, kad pāris aptvēra, ka viņiem praktiski nav iespējams tikt pie bērniem, lai gan par to viņi abi sapņoja jau kopš kāzām. Mediķu verdikts bija viennozīmīgs - abiem ir jāatbrīvojas no liekā svara. Un laulātie nolēma pilnībā mainīt savu dzīvesveidu. Jo mērķis bija tā vērts!

Un nu viņu rīts sākās at treniņu, bet vēlāk arī ar velopastaigām. Leksija un Denijs pateica ardievas ātrajām uzkodām, sākot ēst vairāk augļu, dārzeņu un veselīga ēdiena. Pirmie rezultāti nelika sevi ilgi gaidīt. Bet pēc 2 gadiem pāris kopsummā bija nometis 200 kilogramus svara!

Tagad Leksija un Denijs izskatās pavisam citādāk un patīk paši sev daudz vairāk. Taču pats galvenais - nesen pāris izgāja kārtējo medicīnisko pārbaudi, un ārsts viņiem paziņoja, ka ģimenē gaidāms ilgi gaidītais pieaugums, un nu vairs nekas netraucē Leksijai iznēsāt un dzemdēt veselu mazuli!

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!