Divpadsmit mazāk zināmi karmas likumi. Viss, ko esat vēlējušies uzzināt, bet jums nav bijis kam uzprasīt

Divpadsmit mazāk zināmi karmas likumi. Viss, ko esat vēlējušies uzzināt, bet jums nav bijis kam uzprasīt

Kas ir “karma”? Sanskritā šis vārds nozīmē “darbība”. Rietumos Karmas likuma ekvivalents ir trešais Ņūtona likums: ja viens ķermenis iedarbojas ar spēku uz otru ķermeni, tad tikpat liels spēks darbosies arī pretējā virzienā. Kad mēs domājam, runājam vai kaut ko darām, tad pielietojam tam savu gribasspēku. Un kaut mēs to pat neapzināmies, ikviena darbība tā vai citādi liek mums ciest.

Izvairīties no šīm ciešanām, kā paši saprotat, nevar. Bet kā tās minimizēt, kā saglabāt sevī spēju priecāties par dzīvi – to jums pavēstīs Karmas likumi.

Lūk 12 paši interesantākie no tiem:

Varenais likums

Ko sēsi, to pļausi. Tāpat zināms kā “Cēloņu un seku” likums. Ja mēs vēlamies, lai pasaulē valdītu laime, miers, mīlestība un draudzība, tad mums pašiem jādod pasaulei laime, miers, mīlestība un draudzība un jākļūst uzticamam draugam. Lai ko arī mēs būtu sastrādājuši, Visums tieši to pašu iedos mums atpakaļ.

Radīšanas likums

Dzīve – tas nekad nebūs vienkārši. Dzīve vienmēr pieprasa mūsu piepūli un līdzdalību. Mēs visi esam vienotā Visuma daļa. Mūsu būtībai ir ne tikai ārējā, bet arī iekšējā daļa. Pareizas iekšējās būtības “atslēga” – būt neatkarīgam no apkārtējās pasaules. Esiet PATS un satiekaties ar tiem cilvēkiem, kurus patiesi mīlat. Turat ap sevi tās lietas, kas jums rada patiesu prieku. Un pazināti vēlaties to visu savā dzīvē.

Samierināšanās likums

Jūs nevarat izmainīt situāciju līdz tam brīdim, kamēr nepieņemat to. Ja jums ir ienaidnieki, bet jūsu tuviniekiem piemīt īpašības, kuras jūs neciešat, tad labākais, ko varat darīt – koncentrēties uz kaut ko citu. Biežāk domājiet par draugiem, nevis par ienaidniekiem. Piemēram, nevis par to, ka vīrs mēdz izteikties necenzētiem vārdiem, bet par to, cik dzīvespriecīgs cilvēks viņš savā būtībā ir.

Izaugsmes likums

Ceļš ir svarīgāks par galapunktu. Jums galvenais ir tas, lai augtu un attīstītos jūs, nevis cilvēki, pilsētas un tehnoloģijas jums apkārt. Mūsu dzīve un laiks, kas mums atvēlēts – tas ir viss, kas mums patiesībā pieder. Ja mēs kaut ko izmainīsim sevī un savā sirdī, mūsu dzīve mainīsies tam līdz.

Atbildības likums

Katru reizi, kad kaut kas jūsu dzīvē notiek nepareizi, iemesls slēpjas jūsos pašos. Mēs esam spogulis tam, kas ir mums apkārt. Un tas, kas ir mums apkārt – tas ir mūsu spogulis. Tā ir universāla patiesība.


Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!