Kā kļūt bagātam bez īpašas piepūles

Kā kļūt bagātam bez īpašas piepūles

Lai izkļūtu no nabadzības, ir par maz tikai ‘’kaut ko darīt’’ vai ‘’kaut kur strādāt’’. Šis tieši ir ceļš uz tālāku nabadzību! Taču, lai kļūtu par bagātu cilvēku, vispirms ir jāizpilda sekojoši nosacījumi:/strong>

1.Ikvienai jūsu problēmai ir jābūt atrisinātai visīsākajā laikā, parasti tad arī vajadzīgs vismazāk spēka un piepūles problēmas atrisināšanai. Esiet izlēmīgi! Mazāk spriedelējiet un vairāk dariet!

2.Ir mazāk jāstrādā uz kādu. Jo vairāk tu strādā, jo sliktāk dzīvo! Par darbu nevar nosaukt nodarbošanos ar savu iemīļoto lietu.

3.Ja jūs meklējiet iespēju, kā kļūt bagātam, aiznesiet uz tirgu kādu vērtīgu lietu, un cilvēki paši jums nesīs naudu. Bet tas, cik daudz būs šīs naudas, ir atkarīgs no tā, kā jūs aprakstīsiet pircējiem šīs lietas vērtīgumu.

4.Dariet tikai to darbu, kas jums interesē. Aizmirstiet saukļus par korporatīvo kultūru un lojalitāti firmai. Firma vienmēr pelna tieši uz jūsu rēķina, citādi jūs tur nemaz nestrādātu.

5.Domājiet par to, kā pelnīt vismaz 50 000 eur mēnesī. Var vairāk. Mazāk gan nē.

6.Nauda pie jums atnāk caur citiem cilvēkiem. Komunicējiet! Vientuļnieki ārkārtīgi reti kļūst bagāti.

7.Nabadzīgu paziņu loks vienmēr velk jūs dziļāk nabadzībā. Pat ļoti bagātiem cilvēkiem vienmēr atrodas ‘’radinieki, draugi un citi lūdzēji’’, kuru dēļ drīz vien paliksiet bez naudas, ja vien neiemācīsieties no viņiem profesionāli atkauties.Vienmēr draudzējieties ar Uzvarētājiem un Optimistiem! Tieši tā - ar lielo sākuma burtu - Uzvarētājiem un Optimistiem!

8.Nabadzība rodas arī tad, ja jūs izvairāties no atbildības.

9.Ceļš uz milzu bagātību ved tikai caur pasīviem ienākumiem! Tie ir ienākumi, kas plūst pie jums, neatkarīgi no jūsu pūliņiem. Radiet pasīvo ienākumu avotu un dzīvojiet uz nebēdu!

10.Pastāv tikai divi izdevīgas investēšanas noteikumi. Pirmais - sargi naudu! Otrais noteikums - ja gribi riskēt, izlasi noteikumu numur viens. Ienākumiem vienmēr ir jābūt lielākiem par izdevumiem.

11.Izpētiet pasaules bagātāko cilvēku biogrāfijas un iegaumējiet viņu domu graudus.

12.Atbildiet sev uz jautājumu: ‘’Kas es esmu? Kas manī ir unikāls? Kāda ir manas dzīves jēga? Ar ko es nodarbotos, ja man būtu milzum daudz naudas?’’ Tikai godīgi! Spēks, enerģija un kaisle, kas strāvo no atbildēm uz šiem jautājumiem, un savas dzīves jēgas apzināšanās - tās ir vienkārši varenas lietas!

13.Sapņi - tas ir galvenais mūsu dzīvē! Sapņot un ticēt, ka tie piepildīsies! Cilvēks sāk lēni mirt, kad pārstāj sapņot.

14.Palīdziet cilvēkiem! Nevis par naudu, bet no tīras sirds! Bet! Tikai tiem cilvēkiem, kuriem jūs paši vēlaties palīdzēt. Un tiem nav obligāti jābūt radiniekiem vai paziņām.

15.Sakiet komplimentus! Vienkārši paslavējiet uz ielas sievieti par viņas frizūru, vīrieti par skaistu, sportisku augumu vai vēl kaut ko. Tas vienmēr ceļ arī jūsu pašvērtējumu!

16.Iekārtojiet savu ikdienas panākumu žurnālu. Aizvainojumus un zaudējumus mēs atceramies 7-12 reižu ilgāk nekā panākumus un uzvaras. Ja kādreiz jūtieties sašļucis, palasiet šo žurnālu!

Un pēdējais praktiskais padoms. Nekad, nekad, nekad nepadodieties! Nevienam ienaidniekam, bet nabadzība - tas arī ir ienaidnieks. Ir jācīnās līdz galam, nežēlojot ne sevi, ne ienaidnieku!

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!