Kā kapsētā palūgt palīdzību aizgājušam radiniekam

Kā kapsētā palūgt palīdzību aizgājušam radiniekam

Šodien parunāsim par drošu veidu, kā palūgt savam aizgājušajam radiniekam palīdzību kādas situācijas atrisināšanā.

Šajā rakstā nebūs nekā tāda, kas attiektos uz maģiju vai pesteļošanu. Mēs tikai pacentīsimies pastāstīt par to, kā izdarīt tā, lai mūsu aizgājēji, mūsu dzimta, kas ietver sevī desmitiem paaudžu, kā siena nostātos un palīdzētu atrisināt tās problēmas, ar kurām paši tikt galā neesam spējīgi.

Esam jau iepriekš minējuši, ka ar cilvēka nāvi viņa saikne ar dzīvajiem radiniekiem nepārtrūkst. Mirušie, tās ir kā saknes, kas baro koku un dod tam dzīvību. Bez saknēm koks uzreiz sāks vīst un nokaltīs.

Lai ilgi nerunātu un neatņemtu jūsu dārgo laiku, pāriesim pie praktiskās daļas, aprakstīsim visvienkāršāko, taču patiesi iedarbīgo metodi.

Lai gūtu aizgājēja palīdzību, un lai pēc iespējas ātrāk tiktu sadzirdēts, dodieties uz kapsētu. Diennakts daļai nav nozīmes, taču labāk to darīt līdz diviem pēcpusdienā. Vakarā tāpat kapos nav ko darīt. Parasti tie netiek apsargāti, mazums kas tur staigā.

Paņemiet līdz ziedus, mazu svecīti, kas iesvētīta baznīcā vai kapu sveci stikla traukā, ja laiks ir vējains. Paņemiet arī kādu konfekti vai cepumu (tagad daudzi sāks dusmoties, ka te jau ož pēc pagānu tradīcijām, taču tas tā nav). Ziedus noliekat uz kājām, sveci liekat pa vidu, aizdedzat. Turpat noliekat arī konfekti vai cepumu. Nometaties ceļos pie galvas un pieskaraties zemei. Noskaities jebkuru jums zināmo lūgšanu, palūdziet par aizgājēju un domās vai čukstus palūdziet aizgājējam palīdzību.

Palīdzība tiks sniegta. Vēl nav bijis gadījuma, kad aizgājējs nebūtu palīdzējis. Atkārtosim vēlreiz, tam visam nav nekāda sakara ar maģiju. Te nav nekādu burvestību. Jūs taču tāpat uz kapiem nesat ziedus un sveces, ir cilvēki, kas liek konfektes un aprunājas ar aizgājējiem tāpat kā ar dzīviem cilvēkiem.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!