Kā attīrīt organismu no toksīniem?

Kā attīrīt organismu no toksīniem?

Regulāri izjūtat spēka zudumu? Sejas krāsa kļuvusi pelēka? Noskaņojums bez jebkāda iemesla pasliktinās? Iespējams, jūsu organismam ir nepieciešama attīrīšanās. Naturopāte Odilla Čabirilaka zina, kā nedēļas laikā attīrīt organismu no toksīniem. Sēdošs dzīvesveids, nepareizs uzturs un kaitīgie ieradumi noved pie tā, ka organismā uzkrājas toksīni. Un, lai cik labi nestrādātu mūsu aknas, nieres un limfātiskā sistēma, reizēm mūsu ķermenis ar šo slodzi netiek galā. Lai palīdzētu, pietiek reizi 3 mēnešos nedēļas laikā ievērot 10 vienkāršus noteikumus. Daži no tiem, iespējams, var kļūt par noderīgu jūsu ikdienas ieradumu.

Sāciet dienu ar glāzi silta ūdens ar citronu sulu

Visticamāk, par šo jūs jau būsiet dzirdējuši. Taču tas der tikai tiem, kam nav problēmas ar kuņģa – zarnu traktu. Pretējā gadījumā dzeriet ūdeni bez citrona. Atkārtosim vēlreiz, kāpēc ir labi to darīt! Ūdens ar citronu izskalo toksīnus un ēdiena atliekas no kuņģa sieniņām un zarnām, stimulē aknu darbību un paātrina vielmaiņu. Turklāt tas arī piepilda mitruma līdzsvaru šūnās. Vitamīns C un antioksidanti no citronu sulas palīdz aknām ieslēgt aizsarg-funkcijas. Starp citu, ūdens temperatūrai ir nozīme. Auksts ūdens no rīta būs šoks jūsu ķermenim, kas nule kā pamodies, un tā vietā, lai aktivizētu vielmaiņu, tas nobloķēs to.

Stimulējiet aknu darbību ar pienenes uzlējumu

Aknas filtrē 1700 litrus asiņu diennaktī, attīrot no nevajadzīgām vielām un regulējot šķidruma apjomu organismā. Kā uzlabot aknu darbību? Ārstniecības augu speciāliste Morisa Messegue iesaka regulāri dzert pieneņu, rozmarīna, nātru uzlējumu.  500ml karsta ūdens jāizvāra pa šķipsniņai no katra un regulāri jādzer. Var lietot tikai pienenes.

Lai afektīvi attīrītu gremošanas traktu…

Nepieciešams 3-5 dienas (vislabāk nedēļu) atteikties no gaļas, olām, kafijas, cukura, miltu un piena produktiem. Galvenajiem ēdieniem jābūt baltajiem rīsiem, kuriem var pievienot svaigus dārzeņus, jūras produktus un riekstus, kā arī žāvētus augļus un ābolus (pie ilgstošas detoxa programmas). Pateicoties augstajam kālija saturam, rīsi efektīvi izvada toksīnus un pārlieku lielu sāls daudzumu.


Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!