Kā atbrīvoties no ādas taukainā spīduma?

Kā atbrīvoties no ādas taukainā spīduma?

Pirmais solis - attīrīšana.

Dienas gaitā āda svīst, bet karstā laikā vēljovairāk. Sviedri aizsprosto tauku dziedzerus, un tas izpaužas kā ādas taukainība. Lai tas nenotiktu, rītos un vakaros āda ir kārtīgi jāattīra. Iesākumam nopērciet līdzekli - gēlu vai putas, kuru sastāvā nedrīkstētu būt nekādi sārmi un salicilskābe! Labi, ja tas būtu līdzeklis no sērijas divi vienā - attīrīšanai un mitrināšanai.

Otrais solis - mitrināšana

Pēc tam, kad esiet nomazgājusies un attīrījusi ādas poras, to nepieciešams mitrināt. Ja mazgāšanās gēls nesatur nekādus mitrinošos komponentus, būs nepieciešams atsevišķs līdzeklis. Jāņem vērā, ka mitrināšana ādai nepieciešama vienmēr. Un, jo vecāka jūs kļūstiet, jo vairāk mitruma nepieciešams ādai. Ja jums ir taukaina āda, pirkt mitrinošu krēmu nav ieteicams, lai cik viegls tas būtu, taukainais spīdums tāpat būs redzams.

Trešais solis - maskēšana

Maskēt taukainu ādu mums palīdzēs tonālais krēms. Tam arī jābūt uz ūdens bāzes, vēlams, ar minerāliem. Bet līdzekļi ar lanolīnu, glicerīnu, eļļām un vaskiem tikai provocēs poru aizsprostošanos un tauku korķus. Arī pūderi jāizvēlas ar minerālvielām.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!