TIBETAS MEDICĪNA: 3 efektīvas receptes asins attīrīšanai

TIBETAS MEDICĪNA: 3 efektīvas receptes asins attīrīšanai

Viens no Tibetas dziednieku noteikumiem ir tāds, ka daudzu slimību profilakse sākas ar attīrīšanos. Un galvenais - ar asins attīrīšanu ...

Saskaņā ar Tibetas medicīnu, nav tādas vielas, kuru nevarētu izmantot kā zāles. Šis apgalvojums ir patiess, runājot par pazīstamiem augiem un dārzeņiem, kuru ārstnieciskās īpašības ir pārbaudītas gadiem ilgi.

Vēl viens Tibetas dziednieku noteikums ir tāds, ka daudzu slimību profilakse sākas ar attīrīšanu. Un galvenais - ar asiņu attīrīšanu, kuras klātbūtne svešiem komponentiem nelabvēlīgi ietekmē visa organisma stāvokli. Mēs iesakām jums izmantot vienkāršas un vienlaikus efektīvas Tibetas zāļu receptes, pateicoties kurām jūs varat ievērojami attīrīt asinis un vienlaikus uzlabot organisma stāvokli.

Recepte nr. 1. Limfātiskās sistēmas attīrīšana ar struteni.

Limfātiskā sistēma no ķermeņa izvada patogēnos mikroorganismus un toksīnus, kas palīdz stiprināt imūnsistēmu. Tiklīdz viņa pazūd, un tas nekavējoties ietekmēs cilvēka labsajūtu: viņš sāks pamt un parādīsies liekais svars. Lai no tā izvairītos, ir jāpalīdz limfātiskajai sistēmai./p>

Vienu no vienkāršākajām un efektīvākajām receptēm piedāvā Tibetas medicīna.

No strutenes sagatavojiet ārstniecisko tinktūru. Sasmalcina strutenes zāli un izspiediet no tās sulu. Izfiltrējiet. Atšķaida ar spirtu (proporcijā 900 g zāles - 140 ml medicīniskā spirta). Uzglabāt vēsā un sausā vietā.

Tinktūras lietošana:
  • viens piliens pirms brokastīm;
  • divi pilieni - pirms vakariņām;
  • trīs pilieni - pirms vakariņām.

Palieliniet pirms katras ēdienreizes, līdz pilienu skaits sasniedz 15. Pēc tam samaziniet to skaitu apgrieztā secībā līdz vienam pilienam./p>

Arī katru dienu pirms ēšanas jums vajadzētu dzert 200 ml svaigi spiestas burkānu (ābolu) sulas ar bietēm (4: 1).

Recepte nr. 2. Ingvers un pīlādži palīdzēs attīrīt asinis.

Asins, kas piesārņotas ar toksīniem, automātiski uz ādas parādās ar visa veida izsitumi, tāpēc ir tik svarīgi periodiski to attīrīt. Šim nolūkam ir labi lietot 2 g sausa ingvera pulvera trīs reizes dienā.

p>Lai attīrītu asinis, savā ikdienas ēdienkartē jāiekļauj skābenes, sarkanās jāņogas un aronijas. Bet "čempions" ir ķiploki.

Sasmalcina ķiploka daiviņu. Ielej 1 glāzi vārīta ūdens. Ļauj pa nakti nostāvēties. No rīta, pirms brokastīm, dzert ūdeni, pirms tam, kad no tā izņemti ķiploki. Ārstēšanas kurss ir mēnesis.

Recepte nr. 3. Ķiploki - labākais sirds un asinsvadu sistēmas "tīrītājs"

Ķiploki ne velti ir slaveni ar savām baktericīdām īpašībām. Viņš ir vienīgais, kurš vienlaikus var attīrīt asinis, limfas un asinsvadus.

Ārstnieciskās tinktūras recepte.

350 g sasmalcinātu ķiploku ielej 200 ml spirta. Cieši aizveriet, ļaujiet tam brūvēt sausā un siltā vietā desmit dienas, pēc tam izkāš un nospiež. Iegūto sulu noliek uz vēl divām dienām.

Lietojiet tinktūru pilināmā veidā ar vārītu pienu.

Ķiploku tinktūras ārstēšanas shēma:

Pirmā lietošanas diena: brokastīs pievienojiet vienu pilienu tinktūras 50 ml pienam, pusdienās - divus un vakariņās - trīs.

Otrā lietošanas diena: brokastīs pievienojiet četrus pilienus tinktūras 50 ml pienam, pusdienās - piecus un vakariņās - sešus.

Tālāk lietojiet to tāpat, katru reizi palielinot pa vienam pilienam, līdz to skaits sasniedz 15. Tad sāciet samazināt līdz sākotnējai devai. Nākotnē paņemiet 25 pilienus uz 50 g piena, līdz tinktūra ir beigusies.

Šī procedūra palīdz attīrīt asinsvadus un palīdz uzlabot veselību. Ieteicams atkārtot pēc pieciem gadiem.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!