Ja vīrietis nevēlas būt ar jums, nepiespiediet viņu palikt

Ja vīrietis nevēlas būt ar jums, nepiespiediet viņu palikt

Nelūdzieties!

Mēs visi vēlamies stabilas attiecības. Reizēm veiksme nav mūsu sabiedrotā, un mēs nedabūjam ideālo puisi no mūsu iztēles. Nu ko, ne velti tā ir “iztēle”. Visiem, kas meklē ideālo, beigu beigās nākas vilties, tas pats notiek ar visām sievietēm, kuras domā, ka viņu vīrietis ir ideāls, un viņam nekad nebūs nepieciešams pārtraukums no pastāvīgā dzīves cikla, kurš nemainās gadiem. Vīrieši atšķiras no sievietēm, un viņiem ir citas intereses. Reizēm sievietes viņus nespēj saprast. Mēdz būt brīži, kad vīrietim ir vajadzīga atpūta no pastāvīgā apkārtējā trokšņa. Viņi var sagribēt aiziet no mīļotās uz laiku vai pat uz visiem laikiem. Tas varētu likties neloģiski, bet, ja jūs esat bijusi tādā situācijā, tad sapratīsiet, par ko ir runa.

Sievietes emocionāli ir vājākas par vīriešiem. Vīrieša emocionālā stabilitāte ir pierādījums tam, ka reizēm viņš var sagribēt aizbēgt no emocionālās drāmas, kas risinās ap viņu. Vīriešiem pēc dabas patīk piedzīvojumi, un viņi vēlas pārmaiņas. Reizēm, kad vīrietis savai sievietei lūdz pārtraukumu attiecībās, viņa sāk ticēt, ka ir viņam apnikusi, un viņš vēlas aiziet pavisam. Reizēm tā varētu izrādīties patiesība, un, ja tas tā ir, tad labāk atlaist vīrieti, nepiespiežot viņu palikt. Ja ir jāpiespiež, tas nenozīmē, ka ar jums nav interesanti, bet nozīmē to, ka šim konkrētajam vīrietim jūs nederat.

Varbūt attiecību sākumā jūs domājāt, ka derat viens otram, un viņš, iespējams, arī tā domāja. Taču pastāv varbūtība, ka saderība jums bija tikai dažus mēnešus, bet pēc tam izzuda. Jūs abi varat būt nelaimīgi, vai arī viens ir laimīgs, bet otrs - nē. Tādā gadījumā viens no jums vēlēsies aizbēgt vai arī atrast vispieklājīgāko veidu, kā visu izbeigt. Ja jūsu vīrietis lūdz jums pārtraukumu, tad nevajag izdarīt pārsteidzīgus secinājumus, vienkārši mēģiniet saprast, kas viņam ir vajadzīgs, un sniedziet viņam to.

Pēc tam, kad jūsu vīrietis aiziet, un jūs saprotiet, ka tā tam bija jānotiek, visvairāk ir jāuztraucas par to, kā saglabāt savu emocionālo, fizisko un sociālo stabilitāti. Dažas sievietes var ieslēgties istabā un neiznākt no tās, viņām pat var sākties depresija, bet ir arī tādas, kuras uzskatīs, ka viņu dzīve ir beigusies. Jūs to darīt nevarat, jo bēgšana - tā ir greznība, kuru ne katrs var atļauties. Jums ir jādomā reāli un jāsamierinās, jums jāpadara sava dzīve stabila. Lūk, daži padomi, kā izdzīvot pēc jūsu traumējošās pieredzes. Tas ir mazākais, ko jūs priekš sevis varat darīt, jo tikai jūs varat par sevi parūpēties, un neviens to neizdarīs jūsu vietā.

1.Pārlieciniet sevi, ka tas ir noticis uz labu, un laiks drīz to pierādīs

Mēs zinām, ka Visums mums ir sarūpējis daudz ko. Mēs varam domāt, ka tas, kas ar mums notiek šobrīd, ir vislielākā traģēdija mūsu dzīvē. Taču neviens nezin, kādi plāni attiecībā uz mums ir Visumam, tie var būt pat labāki, nekā mēs iztēlojamies, un perspektīvā būt mums noderīgi. Šībrīža situācija varētu būt neizturama emocionāli, taču tālāk mūs gaida spēks un uzlabošanās. Ne visi to spēj aptvert, bet tie, kas spēj, rezultātā nodzīvo ļoti laimīgu dzīvi.

2.Meditējiet un veiciet citus relaksējošus vingrinājumus

Meditācija ir labākais veids, kā atpūtināt sevi no visām apkārtējām skumjām. Meditācija jums palīdz apzināties, ka jūs esat daudz augstāk par visu, kas apkārt notiek. Tā jūs apvieno ar jūsu dvēseli un palīdz saprast, ka jūsu mērķis dzīvē ir lielāks, nekā visi blakus esošie faktori. Pastāv vairāki meditācijas veidi, un par visefektīvāko tiek uzskatīta joga. Tā ļauj asinīm cirkulēt pa visu ķermeni, palīdz stājai, nostiprina muskuļus un uzlabo garastāvokli. Tāpēc, ja jūs grasāties meditēt pēc ļoti skumja notikuma jūsu dzīvē, piemēram, jūs ir pametis partneris, tad sāciet nekavējoties, jo tas ne tikai uzlabos jūsu emocionālo stāvokli, bet arī palīdzēs fiziski.

3.Sāciet darīt sev tīkamās lietas vienatnē

Jūs varat sākt nodarboties ar iemīļotām lietām. Tas varētu būt jebkas, sākot no šopinga, zīmēšanas, grāmatu lasīšanas, filmu skatīšanās līdz pat ēšanai. Tas ir atkarīgs no tā, ko jums visvairāk patīk darīt. Šajā brīdī vislabāk būtu izvēlēties to nodarbi, kas jūs novērsīs visilgstošāk.

4.Satiecieties ar draugiem un kārtīgi izsmejieties

Saka, ka smiekli ir vislabākās zāles. Tieši tāpēc mēs ticam, ka, ja jūs satiksieties ar draugiem un no sirds izsmiesieties, tad emocionāli jutīsieties daudz labāk. Neļaujiet sev raudāt pārāk ilgi. Nedaudz asaru ir pieļaujams, jo tieši tā noris katarse, bet neļaujiet sev ieslīgt depresijā.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!