INTERESANTI: Kurā mēnesī piedzima meitene, tāds arī ir viņas raksturs

INTERESANTI: Kurā mēnesī piedzima meitene, tāds arī ir viņas raksturs

Septembris

šajā mēnesī piedzimst labsirdīgas un brīnišķīgas sievietes, kurām netraucē cietsirdīga disciplīna. Ja tu izdarīsi tādai meitenei pāri, viņa tev obligāti atriebsies. Viņas var ieinteresēt tikai ilgstošas attiecības, vienas nakts piedzīvojumi nav priekš viņām. Viņām ir augstas prasības attiecībā uz partneriem, tāpēc tev nāksies pacensties.

Oktobris

šīs meitenes no citiem slēpj savu dabu, baidoties par tās tīrību. Viņām ir visai spēcīgs raksturs, brīnišķīga intuīcija un visai gudrs prāts. Meitenes, kuras ir dzimušas citos mēnešos, diezgan bieži apskauž oktobra meitenes, tāpēc savā starpā viņas nav visai draudzīgas.

Novembris

šīs meitenes necieš nenopietnu attieksmi pret sevi: spēlēties ar viņām ir tas pats, kas spēlēties ar uguni. Ja vēlies dzirdēt viņu viedokli, esi gatavs dzirdēt cietsirdīgu patiesību – labā būs maz. Novembra meitenes vienmēr ir soli priekša un mierīgi atšķirs melus no patiesības.

Decembris

decembra meitenes ir nepacietīgas, bet veiksmīgas – vienmēr atradīs iespēju iziet sausas no ūdens. Viņas māk uzlabot garastāvokli, viņu sirds ir atvērta. Dzīve attiecās pret viņām stingrāk, nekā pret citiem, bet beigās viņas saņem to, ko ir gribējušas.


Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!