Iesāciet katru dienu ar šo tekstu, un jūsu dzīve iegūs jaunu jēgu!

Iesāciet katru dienu ar šo tekstu, un jūsu dzīve iegūs jaunu jēgu!
Ja jūs vēlaties izmainīt savu dzīvi, jums ir jāgrib to darīt! Pārmaiņu princips ir sekojošs: pirmkārt jums ir jāpieņem pašam sevi. Aplūkojiet savus trūkumus no malas.

Lai par jūsu spoguli kļūst cilvēki, kuri ir jums blakus. Ja jūs kaut ko nosodāt apkārtējos cilvēkos, tātad tas piemīt arī jums pašam. Pēc tam, kad jūs pieņemsiet pats sevi, jūs sāksiet daudz optimistiskāk skatīties uz visu, kas notiek jums apkārt. Jums parādīsies pārliecība par sevi.

Jūs pārstāsiet satraukties, jo sāksiet uzticēties Visumam. Rezultātā jūs dzīvosiet katru savas dienas minūti ļoti apzināti. Mēs esam sagatavojuši tekstu, kas jānolasa katru rītu, lūkojoties uz sevi spogulī. Paši redzēsiet, cik spēcīgas būs izmaiņas!

Šodien, pamostoties agri no rīta, es negaidīti sapratu, ka šī būs manas dzīves labākā diena! Un atmetot visas šaubas, es nolēmu, ka šodien man visu dienu būs svētki! Šodien es nolēmu pateikties sev par to, kāda brīnišķīga ir bijusi mana dzīve – par visām savām uzvarām un sasniegumiem, iedvesmām un svētībām, un, protams, par visām grūtībām, kas man ir bijušas. Jo tās ir padarījušas mani vēl spēcīgāku.

Šo dienu es nodzīvošu ar augsti paceltu galvu un laimīgu sirdi. Es būšu pateicīgs Dievam par tām vienkāršajām lietām, kas ir man apkārt: par rīta rasu, sauli, mākoņiem, kokiem, puķēm un putnu dziesmām. Šodien es būšu pats uzmanīgākais cilvēks pasaulē.

Šodien es dalīšos savā priekā ar apkārtējiem cilvēkiem. Pateicoties man, šodien noteikti kāds pasmaidīs. Es izdarīšu kaut ko neparastu un labu nepazīstamam cilvēkam. Un dāvāšu vispatiesāko komplimentu tam, kurš skumst.

Es pateikšu bērnam, ka viņš ir visīpašākais cilvēks. Bet tam vienīgajam cilvēkam, kuru mīlu visvairāk pasaulē teikšu, cik stipri es viņu mīlu un cik daudz viņš man nozīmē. Šodien es pārstāšu uztraukties par to, kas man nav un pateikšos Visumam par tām brīnumainajām lietām, kas ir man apkārt šajā pasaulē.

Es zinu un atceros, ka trauksme – tā ir bezjēdzīga dārgā laika tērēšana. Mana ticība, mani personīgie spēki un providence atvedīs mani pie maniem mērķiem. Un šonakt, pirms gulēt iešanas, es iziešu laukā un paskatīšos uz augšu – uz bezgalīgajām debesīm, kas nosētas ar miljoniem zvaigžņu. Un, ar pateicību lūkojoties zvaigžņu skaistumā un mēness sirpja krāšņumā, es pateikšos Visumam par visu šo burvību sev apkārt. Un jau naktī, noliekot galvu uz spilvena, es pateikšos pasaulei par šo vislabāko dienu manā dzīvē. Un gulēšu laimīga bērna miegā, kurš ar satraukumu gaida nākamo dienu. Jo tieši rīt būs pati labākā manas dzīves diena!

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!