6 lietas attiecībās, kuras spēj izturēt tikai gudra sieviete

6 lietas attiecībās, kuras spēj izturēt tikai gudra sieviete

Par dažām lietām attiecībās cīnīties visiem spēkiem nav jēgas - vienkārši maigi, pacietīgi un viltīgi pagriez visu tev vajadzīgā virzienā.

Gudrība ir veiksmīgu attiecību ķīla. Tā ir īpašība, kurai ir obligāti jāpiemīt ideālai sievai. Protams, gudrība nāk ar gadiem, un tā ir jāmācās. Bet vispirms derētu atcerēties vienkāršus noteikumus, kas kalpos kā tramplīns vērtīgas pieredzes gūšanai.

1.Grūtības attiecībās

Lai vai cik sarežģīti būtu, lai vai cik grūta tev būtu šī diena, atceries, ka pacietība ir svarīgāka par visu. Jā, mēdz būt grūti pie tā morāli nonākt, bet pie attiecībām ir jāstrādā, tādēļ pārciest lielu kaislību vētru reizēm ir labāk nekā izgāzt dusmu šalti uz nogurušo laulāto. Pacietīga, gudra sieviete vadīs vīru, līdz ar to viņu iedvesmojot un norādot pareizo virzienu.

2.Garlaicīgas attiecības

Ja jūsu attiecības ir kļuvušas garlaicīgas un neinteresantas, tad ir jāparūpējas par emociju rehabilitāciju patstāvīgi. Varbūt jūs sen neesat viens otru lutinājuši. Gudra sieviete atradīs piemērotu veidu, kā izdarīt kaut ko negaidītu, izdomās radošu pieeju, lai atsvaidzinātu lēnīgo dzīvi.

3.Dāvanu un komplimentu trūkums

Vai jūs sen neesat viens otru iepriecinājuši ar kaut ko patīkamu? Nav jēgas gaidīt, ka tavs vīrs atcerēsies par puķu pušķi pēc garas darba dienas, un komplimenti arī viņam nebūs ne prātā, pārnākot mājās. Tādēļ gudra sieviete pati vienmēr zina, kā iedvesmot savu vīru uz dāvanām un gādību. Viņa noteikti pastāstīs, kādi ziedi viņai patīk vai arī pati to vien darīs, kā dos mājienus par dāvanām.

4.Vīramātes pārmetumi

Nav svarīgi, cik gadus esi laulībā. Ja tu nepatīc vīramātei, vairs jau nav, kur likties. Ja nepieņēma uzreiz, tad nepieņems nekad. Tāpēc esi gatava saņemt visdažādākos pārmetumus: slikta māte, saimniece un vienkārši nejauka sieva. Konflikti ar partneru mātēm ir visai bieža parādība, un nav vērts tai piegriezt pārāk lielu vērību. Gudra sieviete visu darīs tā, kā vajag viņai. Viņa nekad neklausīsies sev adresētus apvainojumus, bet attiecības ar vīramāti atstās “izstieptas rokas attālumā”. Tādā veidā visi būs laimīgi.

5.Pelēkā sadzīve

Mājīgums un ģimenes pavards - šīs ir tās lietas, ko vēlas iegūt katrs vīrietis. Jebkura sieviete ir tiesīga rīkoties tā, kā viņa vēlas. Ja ir bijusi smaga diena, viņa nav paguvusi pagatavot vakariņas un izlietnē sakrājusies nemazgātu trauku kaudze, tātad tā vajag, un šī ir īstā reize doties vakariņās uz restorānu. Un te jau būs vajadzīgs gudrs vīrietis, jo tikai tāds spēs savu sievieti atbalstīt un ļaus viņai atpūsties.

6.Tikšanās ar draugiem

Māja ir māja, bet draugi - pēc grafika. Katru piektdienas vakaru vīrs pavada draugu kompānijā, kurā tevi neviens negaida? Lai tā būtu, izmanto šo laiku sev, nelaid garām izdevību priecāties par brīvu laiku. Tavas draudzenes arī vēlas tevi redzēt, tā kā šis ir lielisks iemesls satikties. Un šeit runa nav vis par brīvajām attiecībām, bet gan par savstarpējo uzticēšanos un sapratni, un tieši tas arī attiecas uz gudrām sievietēm.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!