Es dzēru 2 litrus ūdens dienā visu mēnesi. Stāstu, kā mainījās mana pašsajūta

Es dzēru 2 litrus ūdens dienā visu mēnesi. Stāstu,  kā mainījās mana pašsajūta

Sveicināti, draugi! Mani sauc Makss! Es rakstu par savu dzīvi ārzemēs, par to, kas man svarīgs un kas satrauc.

Būšu maksimāli godīgs - man vienmēr ir gribējies dzīvot to vislabāko dzīvi. Šajā frāzē es ieguldu dziļu jēgu. Es gribu aplidot visu pasauli, nopelnīt visu pasaules naudu, uzbūvēt miljardu kompānijas, palīdzēt visiem cilvēkiem, kam tas nepieciešams.

Es gribu visu un uzreiz. Es saprotu, ka tā nemēdz būt, tāpēc neatlaidīgi strādāju ar sevi visu savu dzīvi.

Pirms mēneša es nospriedu, ka mans ķermenis ir mans cietoksnis. Es zinu, ka cilvēkam dienā jāizdzer vidēji 2 litri ūdens organisma normālai funkcionēšanai. Tāpēc es pats sevi izaicināju un kopš tā brīža neizlaižu nevienu ūdens glāzi.

Pirmkārt, es sāku justies daudz labāk

Vispārējais organisma stāvoklis uzlabojās. Es jūtos mundrāks, jautrāks, motivētāks. Es jūtu, kā ir cēlies organisma tonuss. Vienlaikus ar ūdeni es vēl ieteiktu ēst daudz augļu. Visdrīzāk tas ir saistīts ar placebo efektu, skaidri pateikt to vēl nevaru, ir jāturpina vērot eksperiments.

Otrkārt, man uzlabojās sejas ādas stāvoklis

Es neteiktu, ka man ir lielas problēmas ar ādu, bet atšķirību no eksperimenta es sajutu jau pēc nedēļas. Āda sajutās daudz labāk, pārstāja izžūt un nostiepās.

Treškārt, man ir vieglāk no rītiem piecelties

Šis ir mans vissāpīgākais punkts. Pamosties no rītiem ir mana lielākā problēma. Es nolēmu, ka pēc pamošanās pirmām kārtām izdzeršu glāzi ūdens. Nolieku modinātāju tā patālāk no gultas un blakus nolieku glāzi ar ūdeni. Pirms izslēgt modinātāju, es izdzeru dažus malku un uzreiz jūtos mundrāks!

Man ļoti trūka šī padoma, tagad man ir daudz vieglāk pamosties un doties rīta skrējienā gar okeānu, kā es jau sen biju sapņojis.

Lūk šādus efektus es pamanīju sava eksperimenta laikā. Paskatīsimies, kā reaģēs mans ķermenis, ja es turpināšu dzert pa 2 litriem ūdens dienā.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!