Desmit attiecību noteikumi, par kuriem parasti piemirstam

Desmit attiecību noteikumi, par kuriem parasti piemirstam

Ļaujiet apkārtējiem pieņemt lēmumus patstāvīgi.

Pārstājiet veidot viedokli par apkārtējiem, balstoties uz savu personīgo pieredzi. Nekad nespriediet par cilvēkiem tā, it kā zinātu par viņiem vairāk nekā viņi paši. Šo cilvēku dzīve atšķiras no jūsējās. Tas, kas jums ir labi, kādam var šķist slikti. Tas, kas kādam ir slikti, var cita cilvēka dzīvi vērst uz labu. Ļaujiet cilvēkiem, kas ir daļa no jūsu dzīves pašiem pieļaut savas kļūdas un pieņemt savus lēmumus.

Dariet to, kas liek jums justies laimīgam.

Ja vēlaties, lai jūs attiecības ar kādu būtu laimīgas, iesākumā jums jākļūst laimīgam pašam. Sāciet ar sevi, atbrīvojieties no negatīvā un sākat uz dzīvi skatīties ar optimista acīm. Vislielākais spēks, ar kuru esat apveltīts šajā dzīvē ir jūsu spēja mainīt pašam sevi. Ikvienas pozitīvas pārmaiņas, kuras vēlaties ieviest savās attiecībās, ir jāsāk pašam ar sevi.

Katru dienu izdariet kaut ko labu tiem, kurus mīliet.

Vienmēr esiet labāki, nekā pieprasa apstākļi. Jūs nekad tieši nevarat zināt, kam ir gājis cauri viens vai otrs cilvēks no jūsu paziņu loka. Dažreiz jums vajag izrādīt laipnību arī tam cilvēkam, kurš pret jums nav bijis pārāk labvēlīgi noskaņots. Mēs ļoti bieži nenovērtējam smaida un laipna vārda spēku, vai komplimenta un neliela laipnības akta nozīmi. Dažreiz vienkārši nepieciešams kādu uzklausīt. Katra šī rīcība var radikāli izmainīt kāda cilvēka dzīvi.

Kad tas nepieciešams, vairāk klausieties, mazāk runājiet.

Lai atklāti izteiktu savu viedokli, ir nepieciešama drosme. Taču vēl lielāka drosme ir vajadzīga, lai vienkārši uzklausītu. Pievērsiet uzmanību tam, ko runā cilvēki, ka ir jums blakus. Esiet tas, kurš ir gatavs uzklausīt. Daudziem no mums dažreiz ir nepieciešams vienkārši izrunāties. Jums nav obligāti jāatbild. Vienkārši uzklausiet un pacenšaties saprast.

Ļaujiet mīlestībai un uzticībai uzvarēt bailes.

Atklāti izrādot savu mīlestību jūs nekad nevarat neko zaudēt. Attiecības nav iespējamas līdz brīdim, kamēr cilvēks nesaņemas pamēģināt tās izveidot. Kad mēs mīlam, tad esam gatavi tam, ka mīļotais cilvēks var mūs sāpināt. Un tajā pašā laikā mēs ticam, ka viņš to nedarīs. Bez uzticēšanās nav attiecību. Nav pareizi nepārtraukti baidīties no ciešanām, kuras var nodarīt apkārtējie. Ir jātic, ka cilvēka nodomi ir labi. Ja jūs gribat, lai jums uzticas, tad arī jums ir jāuzticas šim cilvēkam.

Pieņemiet cilvēkus tādus, kādi viņi ir. Nevajag lolot ilūzijas.

Nekad nevajag gaidīt kaut ko, ko esat iedomājies. Vienīgais, uz ko varat cerēt, ka cilvēki būs tādi, kādi viņi ir. Cilvēka patiesā būtība var neatspoguļoties viņa vārdos vai tajā viedoklī, kādu esat par viņu izveidojis. Caur savu rīcību un darbiem cilvēks parāda, kāda viņš ir patiesībā. Jūs vai nu to pieņemat vai arī izšķiraties uz mūžu.

Atlaidiet tos, kuriem nav jābūt jūsu dzīvē.

Apzinieties savu vērtību! Veltot sevi cilvēkam, kas nav jūsu cienīgs, jūs ik reizi zaudējat daļu savas dvēseles. Šķiršanās vienmēr ir sāpīga. Un tomēr, šķiroties no cilvēka, kas jūs nemīl… To nevarat uzskatīt par zaudējumu. Tā varat tikai iegūt. Tagad varat vairāk laika veltīt attiecībām, kurām tiešām būs nozīme jūsu dzīvē, kuras piepildīs ar laimi un prieku.

Un nobeigumā…

Pat visstiprākajās un veselīgākajās attiecībās mēdz būt savas nepilnības. Par to atcerieties vienmēr. Nevajag visu dalīt melnajā un baltajā. Tāda pieeja ne pie kā cita, kā tikai sarežģījumi, nenovedīs. Jāsamierinās ar to, ka arī jūsu attiecībās noteikti būs kāda pelēkā mākoņa maliņa. Un tā vietā, lai visu laiku censtos izdomāt, kas tad īsti nav kārtībā, labāk domājiet par pozitīvo. Vienmēr sāciet ar to!

LAI IZDODAS!


Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!