Dažas frāzes ir svarīgākas par vienkāršu “Es tevi mīlu”

Dažas frāzes ir svarīgākas par vienkāršu “Es tevi mīlu”

Lielākā daļa cilvēku vārdus “Es tevi mīlu” uztver kā vissvarīgākos un spēcīgākos vārdus, ko kāds var pateikt savam partnerim. Patiešām, katram cilvēkam patīk dzirdēt šos trīs maģiskos vārdus. Bet vai jums kādreiz ir ienācis prātā, ka ir frāzes, kas satur daudz lielāku spēku nekā vienkāršs “Es tevi mīlu?” Frāzes, kuras izrunājot cilvēkam, kuru jūs visvairāk mīlat, liek justies novērtētam un īpašam. Frāzes, kas parāda, ka jūs ieņemat īpašu vietu kāda cilvēka dzīvē. Frāzes, kuru spēks ir panākt, lai attiecības būtu mūžīgas.

Šeit ir 7 frāzes, kurām ir lielāka nozīme nekā vienkārši “Es tevi mīlu:”

1. “Es tev ticu.”

Ļaujiet savai otrajai pusītei uzzināt, cik ļoti jūs viņiem ticat. Atgādiniet viņiem par viņu vērtību. Atgādiniet viņiem par viņu īpašībām un garīgo spēku. Ļaujiet viņiem saprast to, ka viņi ir gudrāki un spēcīgāki, nekā viņi domā. Ļaujiet viņiem saprast to, ka viņi var sasniegt visu, ko viņi vēlas. Ļaujiet viņiem saprast to, ka vienmēr būs kāds, kurš zina, cik viņi ir pārsteidzoši un īpaši.

2. “Paldies.”

Neatkarīgi no tā, vai jūs un jūsu partneris esat kopā trīs mēnešus vai trīs gadus, pateicība un labas manieres vienmēr tiek laipni gaidītas. Izsakot pateicību, jūs ne tikai parādāt savai otrajai pusītei to, cik ļoti novērtējat visu, ko viņi jūsu labā dara, bet arī parādāt, cik daudz viņi jums nozīmē.

3. “Es vienmēr esmu tev blakus.”

Nav vārdu, kas aprakstītu, cik skaisti ir tas, ka jūsu dzīvē ir kāds, kurš vienmēr būs blakus, lai mazinātu rūpes, kliedētu šaubas, mazinātu sāpes un palīdzētu atrisināt problēmas. Viena no dzīves lielākajām svētībām ir tāda cilvēka atrašana, kurš ir gatavs turēties pie jums caur bieziem un plāniem laikiem, un kurš vienmēr ir pieejams, lai jūs notvertu tad, kad jūs krītiet.

4. “Es tev piedodu.”

Mīlestība nepazīst ego. Teikšana partnerim, ka jūs viņiem piedodat pēc tam, kad viņš ir kļūdījies vai pateicis kaut ko sāpīgu, nenozīmē, ka esat vājš. Tā vietā tas nozīmē to, ka jūs patiesi mīlat savu otro pusīti, ka ticat viņiem un ka nekad neļausiet nelielai kļūdai sabojāt jūsu attiecības.

5. “Es gribu redzēt to, kā tev izdodas.”

Ļaujiet savai otrajai pusītei saprast to, ka esat viņu lielākais un uzticīgākais fans. Informējiet viņus, ka jūs vienmēr būsiet blakus, lai mudinātu viņus sasniegt savus mērķus un sapņus, neatkarīgi no tā, cik nereāli tie varētu šķist citiem. Ļaujiet viņiem saprast to, ka viņiem ir viss, kas nepieciešams, lai pārvarētu jebkādus šķēršļus, kurus dzīve var izlikt un nokļūt tur, kur viņi vēlas būt.

6. “Es mīlu sevi.”

Parādīt savai otrajai pusītei to, ka jūs mīlat paši sevi, ir tikpat svarīgi, kā parādīt, cik ļoti jūs viņus mīlat. Jo, ja jūs sevi nemīlat un necienāt, jūs nekad nevarēsiet mīlēt un cienīt nevienu citu.

7. “Man ir tik ļoti paveicies, ka es esmu ar tevi.”

Sakot šo frāzi savam partnerim, jūs darāt viņiem zināmu, cik pateicīgs esat par to, ka esat viņu dzīvē. Jūs viņiem paziņojat to, ka viņi ir iemesls, kāpēc jūs no rīta pamodāties ar smaidu sejā. Jūs viņiem darāt zināmu, cik laimīgi un piepildīti viņi liek jums justies. Jūs viņiem paziņojat, ka nevarat iedomāties dzīvot savu dzīvi bez viņiem.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!