Cik lielā mēra ir svarīga tēva uzmanība grūtniecības laikā

Cik lielā mēra ir svarīga tēva uzmanība grūtniecības laikā

Amerikāņu pētnieki ir pierādījuši, ka topošā bērniņa veselība tieši ir saistīta ar to, kādu uzmanību viņam un māmiņai velta ģimenes galva. Pat grūtniecības laikā mazulim ir nepieciešama pastāvīga abu vecāku uzmanība un rūpes.

Lūk, kas tika izpētīts, veicot eksperimentu. Gadījumos, kad vīrietis pamet ģimeni sievietes grūtniecības laikā, mazuļa nāves risks pirmajā dzīves gadā pieaug vismaz četras reizes, salīdzinot ar to mazuli, kas dzimis un audzināts pilnā ģimenē.

Tika secināts, ka nepilnajās ģimenēs bērni biežāk dzimst priekšlaicīgi, tātad, nepilnīgi attīstījušies un tiem ir daudz dažādu fizisku nepilnību un noviržu no normas. Tādi bērniņi piedzimst vāji un neatbilst pat minimālajiem rādītājiem.

Šī statistika ļauj domāt, ka pat vēl nedzimušam bērniņam ir vajadzīga ne tikai mammas uzmanība, bet arī tēta rūpes. Kaut vai tikai esot blakus savai stāvoklī esošajai sievai, vīrs spēj labvēlīgi ietekmēt grūtniecības attīstību. Un savukārt, nepietiekama uzmanība no vīrieša puses var atstāt negatīvu iespaidu, bet dažreiz pat dzīvību apdraudošas sekas topošajam bērnam.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!