Četras receptes sejas ādas kopšanai. Tikai 5 minūtes dienā un āda ir ideāla

Četras receptes sejas ādas kopšanai. Tikai 5 minūtes dienā un āda ir ideāla

Ideālas ādas galvenais priekšnoteikums ir tās tīrība. Gaisa piesārņojums, ādas taukainība, krēmu un kosmētikas atliekas sakrājas porās un pasliktina sejas ādas stāvokli. Tāpēc ir vajadzīgs izmantot dabīgus ādas kopšanas līdzekļus. Sejas āda ir jātīra divas reizes dienā – no rīta un īpaši svarīgi vakaros, pirms miega. Ja tiek ievērota šāda ikdienas kopšana, Jūsu sejas āda būs labā stāvoklī.

Ikdienas ādas tīrīšanai var izmantot dabīgos līdzekļus, kuri nesatur ķīmiskas sastāvdaļas, kuras varētu kairināt jutīgu sejas ādu. Kā arī mājās gatavotie kopšanas līdzekļi ir gan lētāki, gan efektīvāki. Tālāk norādītie līdzekļi tiek gatavoti no dabīgiem produktiem, kuriem piemīt īpašības, kas derēs jebkuram sejas ādas tipam.

Sejas ādas kopšana ar medu:

Medus tiek rekomendēts taukainam, sausam un normālam sejas ādas tipam, kā arī medus ir lielisks attīrītājs, mitrina ādu kā arī likvidē pleķus un pinnes. Kā attīrīt sejas ādu ar medu? Vienkārši uzklājiet uz ādas nelielu daudzumu šķidra medus un noskalojiet ar ūdeni. Nav vajadzības likt medum iedarboties, to vienkārši var izmantot kā šķidrās ziepes.

Piens kā kopšanas līdzeklis:

Piens lieliski attīra sejas ādu un noņem kosmētiku. Lietošana ļoti vienkārša – ar pienā samitrinātu vates gabaliņu nomazgājiet seju, ieskaitot ādu ap muti un acīm. Pēc tam seju notīriet ar tīru vates tamponu. Piens mitrina ādu, der jebkuram ādas tipam un neizsauc sejas taukošanos.

Dziļā sejas ādas tīrīšana ar jūras sāli:

Sāls – lielisks un spēcīgs attīrīšanas līdzeklis. Sāls var aizvietot ziepes, ir ar antibakteriālām īpašībām un attīra poras un balina tumšos plankumus. Sajauciet sāli ar nelielu daudzumu mandeļu eļļas un apļveida kustībām uzklājiet uz mitras sejas ādas. Uzreiz noskalojiet ar lielu daudzumu silta ūdens.

Tīrīšana ar jogurtu:

Jogurts attīra un mitrina sejas ādu. Ja jogurtam pieliet dažas lāses citrona sulas, tad iegūsiet līdzekli ar lielisku aromatu. Jogurts atsvaidzina sejas ādu un palīdz atbrīvotes no pleķiem un pinnēm. Tas mitrina ādu un dziļi attīra, bet ja lietojat kopā ar citrona sulu, tad neiesaka līdzekli lietot no rīta, jo saules stari var izsaukt pleķus uz sejas. Uzklājiet jogurtu uz sejas ādas un atstājiet uz 10-15 minūtēm, pēc tam noskalojiet ar ūdeni.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!