Biežāk “pa kreisi” laiž šīs Zodiaka zīmes

Biežāk “pa kreisi” laiž šīs Zodiaka zīmes

Ir cilvēki, kas uzskata, ka krāpšana cilvēkos ir dabas ielikta, tādēļ neuzticību uztver kā pašu ar sevi saprotamu un normālu lietu. Sevišķi tas attiecas uz vīriešiem, kuri bieži atsaucas uz vēlmi atstāt aiz sevis pēcnācējus. Taču krāpšana slikti atsaucas uz mīlošu cilvēku attiecībām. Astrologi izdala piecas neuzticīgas un “pa kreisi” staigājošas Zodiaka zīmes, ar kuriem attiecībās acis un ausis jātur vaļā.

Dvīņi

Viņos apvienojas tiekšanās vienmēr būt brīviem un slāpes pēc jaunām izjūtām. Tādēļ Dvīņiem ir sarežģīti būt pastāvīgiem. Viņi vienmēr atradīsies jaunu izjūtu, emociju, iespaidu un iepazīšanās meklējumos. Pat mīlot vienu cilvēku, viņi meklēs asas izjūtas citur. Iepazīstoties ar jauniem cilvēkiem, Dvīņi viegli nonāk kārdinājuma varā.

Strēlnieks

Šai Zodiaka zīmei nav nepieciešams bieži mainīt partnerus un seksuālos sakarus. Taču šeit sāk darboties psiholoģija. Strēlnieka zīmē dzimušajam cilvēkam krāpšana ļauj justies neatvairāmam, seksuālam un populāram pretējā dzimuma acīs. Šādu pašapliecināšanās metodi nevarētu nosaukt par pareizu, taču Strēlniekiem tā piemīt.

Zivis

Ja Dvīņi un Strēlnieki mēdz šaubīties, krāpt partneri vai nē, tad Zivis ļoti viegli pieņem lēmumu. Tas saistīts ar to, ka Zivis dzīvo ar emocijām un jūtām, tāpēc no mazas intrigas atsakās reti. Atkāpties viņas var tikai viena iemesla dēļ - bailes tikt pieķertam. Ja nu tomēr Zivis tiek pieķertas “nozieguma “ vietā, tad spēs izlocīties un samelot nesarkstot. Pie tam, šī Zodiaka zīme ļoti mīl savu otro pusīti, taču jaunas emocijas un izjūtas meklē ārpusē.

Svari

Ielaižas krāpšanā viegli, izmantojot tam neierastu pieeju. Tajā pašā laikā seksuāla krāpšana notiek retāk, nekā varētu likties. Svari dievina flirtēt, dot mājienus, pārsteigt iekāres objektu. Un tas viss tikai tādēļ, lai sajustu uzmanību no nepazīstamu cilvēku puses. Svaru otrajām pusītēm neklājas viegli, taču izmainīt sava mīļotā dabu viņiem nav pa spēkam.

Auns

Zīme, kas krāpj tīri aiz ziņkārības. Auni, kā vīrieši, tā sievietes, viegli pirmie izrāda iniciatīvu un izsaka savu vēlēšanos. Tāds mednieka instinkts noved pie krāpšanas un neuzticības. Auni bieži izpēta savu mērķi, aplido to, bet pēc tam gaida balvu, kuru vienmēr arī saņem. Otrās pusītes ilgi maldīsies minējumos attiecībā uz Auna neuzticību. Jo pieķert viņu būs grūti.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!