Aizkustinošs stāsts par Kobe Braientu un viņa 13 gadus veco meitiņu Mambasitu

Aizkustinošs stāsts par Kobe Braientu un viņa 13 gadus veco meitiņu Mambasitu

Vai tu vari iedomāties, cik viņam bija grūti tajā brīdī? Tas brīdis, kad viņš zināja, ka ne tikai viņa dzīve tuvojas beigām, bet arī viņa meitas...

Dzīve, kuru viņš palīdzēja radīt.

Vai tu vari iedomāties, kā viņš jutās kā tēvs zinot ka viņš nevar aizsargāt meitu?

Vai tu vari iedomāties, kā viņš turēja viņu, kā viņš mierināja viņu stāstot, ka mīl viņu tajā brīdī, kad helikopters krita lejā?

Kā vecāks, es tev varu pastāstīt, ka Kobe Bryanta lielākās bailes piepildījās šodien. Un tās nebija bailes par viņa paša dzīvi, bet par savas meitas dzīvi. Tāpēc ka vecākiem viņu pašu dzīve nav nekas salīdzinājumā ar savu bērnu dzīvēm. Mēs dzīvojam mūsu bērnu dēļ. Mēs elpojam mūsu bērnu dēļ. Viņi ir iemesls mūsu būtībai. Mēs arī mirtu viņu dēļ bez vilcināšanās. Bez jautājuma, bez apdomāšanās brīža, mēs nobeigtu savas dzīves, lai nodrošinātu viņējās. Tikai iedomājoties par viņa iekšējo cīņu šajos pēdējos brīžos, mana sirds tiek saplēsta gabaliņos. Viņš zināja, ka viņa meitas jaunā dzīve beidzas. Viņš zināja, ka viņš atvadās no trim citiem dārgajiem bērniem. Ak, kā viņa sirds sāpēja! Vai tu vari iedomāties to agoniju, kas plosījās viņa prātā! Katra vecāka visbriesmīgākais murgs, viņam bija īstenība. Viņš bija klāt, kad viņa mīļā meitiņa ieelpoja pirmo elpas vilcienu un bija arī klāt, kad viņa ieelpoja pēdējo elpas vilcienu.

Un vienīgais mierinājums, ko es varu atrast visā šajā...ir tas, ka viņš bija tur, viņas pēdējos brīžos atgādinot viņai par tēta nemirstīgo mīlestību.

Un ar visu savu būtību es ceru, ka mazule juta ikvienu mīlestības mērvienību, kas bija veltīta viņai.

Es ceru, ka šī brīnišķīgā sajūta aizvadīja viņu pa taisno uz paradīzi.

Tāpēc ka es zinu, ka tas arī ir viss, ko viņas tētis gribēja.

Atpūšaties mierā Kobe un Gibi!

Mūsu sirdis apraud jūs!

Apskaujiet šovakar savus bērnus vēl ciešāk!

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!