8 veidi, kā jūs varētu būt labākais iespējamais attiecību partneris

8 veidi, kā jūs varētu būt labākais iespējamais attiecību partneris

Jebkurš laimīgs pāris zina, ka viņiem attiecībās ir jāpieliek vienlīdzīgas pūles. Abiem cilvēkiem attiecībās ir jāiegūlda darbs, lai pārliecinātos, ka viņu attiecības ir stipras un veselīgas. Ja vēlaties pārsteidzošas attiecības ar savu mūža mīlestību, jums ir jāiekļauj sava darba daļa. Ir pārliecinoši veidi, ko jūs varētu darīt sevis un jūsu partneru labā. Šeit ir 8 veidi, kā jūs varat būt vislabākais iespējamais attiecību partneris.

1. Klausieties viņos

Kad kaut kas jūsu partnerim traucē, mudiniet viņus par to runāt ar jums. Ieklausieties viņos un patiešām dzirdiet, kas viņiem ir sakāms. Pat ja visā stāstā nav nekā slikta un viņi vienkārši vēlas jums pastāstīt par saviem dienas notikumiem, pievērsiet viņiem uzmanību. Viņi pret jums darīs to pašu.

2. Izprast viņu viedokli

Dažreiz jūs strīdaties un katrs no partneriem turās pie savas taisnības. Viņi var ticēt vienai lietai, un jūs ticēsiet citai. Lai gan tas ir ļoti grūti, mēģiniet saprast un ieklausīties, no kurienes viņi nāk. Runājiet par to, kam tic viņi, lai labāk saprastu, kāpēc viņi jūtas tā, kā viņi rīkojas, vai domā. Ja jūs joprojām nepiekrītat viņu viedoklim, tas arī ir labi, bet vismaz jūs neignorējāt viņu viedokli.

3. Atstājiet bagāžu aiz muguras

Varbūt kāds agrāk salauza jūsu sirdi. Tagad jūs saprotiet to, ka jums ir aizdomas par savu jauno partneri un baidāties viņiem pilnībā atvērties. Tas ir ļoti grūti izdarāms, taču jums ir jāatsakās no savas pagātnes. Nevelkiet līdzi bagāžu no vecajām attiecībām uz jaunajām. Tā vietā, pieņemiet, ka esat kopā ar pavisam citu cilvēku, un ļaujiet viņiem jūs mīlēt.

4. Atvainojieties un piedodiet

Kādā brīdī jūs izdarīsiet kaut ko nepareizu, kā jau mēs visi to darām ik pa laikam. Kad jums sanāk izdarīt kaut ko nepareizu, pasakiet savam parnerim, ka jūs atvainojaties un patiesībā tā nedomājāt. Dariet visu iespējamo, lai tas nekad vairs neatkārtotos. Tāpat, ja jūsu partneris atvainojas par kaut ko, ko viņš ir izdarījis, pieņemiet atvainošanos. Neturiet pret viņiem ļaunu prātu, vienkārši iemācieties piedot.

5. Labi komunicējiet

Kad kaut kas mūs uztrauc, var būt viegli vai nu noslēgties sevī un neko neteikt, vai arī sadusmoties un strīdēties. Abas šīs pieejas ir pilnīgi neproduktīvas. Runājiet ar savu partneri par to, kas jums traucē vai nepatīk, ļoti mierīgā veidā. Jūs redzēsiet, ka, šādi rīkojoties, jūs varēsiet ātri un bez strīdiem atrisināt problēmas.

6. Nepārspīlējiet

Mēs visi esam vainīgi pie tā, ka reizēm pārāk daudz pārspīlējam un reaģējam uz lietām. Emocionālas situācijas vidū, pirms jūs pārāk asi reaģējat, jums ir nepieciešams minūti padomāt. Apstājieties, saprotiet, kas notiek, un turpiniet ar savu atbildes reakciju. Jūs pasargāsiet sevi un jūsu partneri no daudziem nevajadzīgiem strīdiem un sāpināšanas.

7. Atcerieties mazās lietas

Vislielākā ietekme ir mazajām lietām, ko jūs dodat savam partnerim. Nopērciet viņiem nelielas dāvanas, piemēram, ziedus vai šokolādi, Aizvediet viņus pārsteiguma randiņā, pagatavojiet viņiem vakariņas vai saplānojiet filmu vakaru mājās. Lai arī ko jūs darītu, tas viņiem parādīs, cik ļoti jums rūp.

8. Mīliet no visas sirds

Visu iespējamo attiecību vissvarīgākā sastāvdaļa ir mīlestība. Nekad neaizmirstiet viņiem izpaust to, cik svarīga sastāvdaļa viņi ir jūsu dzīvē. Kad esat kopā ar viņiem, mīliet viņus no visas sirds un ne mazāk. Ja jūs darīsiet šīs 8 lietas, jūs pārliecināsieties, ka jūsu attiecības kļūs vēl spēcīgākas un prieka pilnas. Tomēr neaizmirstiet, ka arī jūsu vajadzības ir svarīgas. Attiecības ir veidotas no diviem cilvēkiem, un arī jūsu partnerim būtu jādara šīs lietas jūsu labā.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!