8 iemesli, kāpēc lielākajai daļai vīriešu ir grūti sadzīvot ar spēcīgām un pārliecinātām sievietēm

8 iemesli, kāpēc lielākajai daļai vīriešu ir grūti sadzīvot ar spēcīgām un pārliecinātām sievietēm

Lūk patiesība, dāmas un kungi! Mēs varam izlikties, ka lielāko daļu vīriešu neiebiedē spēcīgas alfa sievietes, kuras tiecas pēc lietām, kuras vēlas, bet realitāte vienmēr būs savādāka.

Tātad, pievērsīsimies tam, kas šeit patiesībā notiek.

Spēcīgas, pārliecinātas un veiksmīgas sievietes ir visur mums apkārt. Viņas ir drosmīgas, iedvesmojošas sievietes no kustības #ESARĪ, tās var būt jūsu darba kolēģes, kuras neko nevēlas no saviem priekšniekiem, mātes, kuras mūs ir izaudzinājušas strādājot pilnu slodzi, feministes, kuras ir izturīgas par lietām, kurām tic iekšienē, un kuras visu savu dzīvi ir veltījušas darbiem un lietām, kuras viņas aizrauj.

Bet jūs jautājat: “Kāpēc vairums vīriešu nevar tikt galā ar šīm sievietēm?”

Dažus vīriešus vienkārši biedē spēks, kuru šīs sievietes izstaro. Lielākā daļa vīriešu, kuri ir dziļi sašutuši par šīm sievietēm, parasti ir vāji vīrieši, kuriem trūkst pārliecības un viņu ego ir tikpat liels, kā Visums.

Lūk, kāpēc viņiem ir grūti tikt galā ar spēcīgām sievietēm:

1. SPĒCĪGAS SIEVIETES ZINA, KO VIŅAS VĒLAS

Šīs sievietes ir izaudzinājušas sevi par pārliecinātiem, apzinīgiem un drosmīgiem indivīdiem. Viņas ir daudz pārdzīvojušas, un ir izgājušas cauri vairāk lietām, nekā jūs varētu iedomāties. Visi šie pārdzīvojumi viņas pataisīja par tādiem cilvēkiem, kādas viņas ir šodien. Visi tie šķēršļi un kalni, kas stājās viņām ceļā, tikai padarīja viņas stiprākas. Viņas liek visiem apzināties viņu vērtību un to, ko viņas meklē savā dzīvē.

2. VIŅĀM NEVAJAG VĪRIEŠUS, LAI JUSTOS AIZSARGĀTAS

Spēcīgām sievietēm nav nepieciešami vīrieši, lai viņas aizsargātu vai glābtu. Viņas to dara pašas un, patiesībā, viņas to dara diezgan labi. Viņām drīzāk ir nepieciešams vīrietis, kurš spēj piecelties un turēties viņu līmenī. Kādu, kuram būs tāda pati aizraušanās ar dzīvi, kādu, kurš viņas motivēs būt drosmīgai un tiekties uz zvaigznēm.

3. VIŅAS PIEPRASA GODĪGUMU

Bet, kas ir vēl svarīgāk, spēcīga sieviete vēlas attiecības, kuras balstītas uz godīguma un savstarpējas sapratnes. Viņa vēlas vīrieti, kurš nebaidītos atstāt novārtā visus savus iekavētos darbus un būt neaizsargātam kopā ar viņu. Viņa vēlas emocionāli pieejamu cilvēku, kurš paliks viņai līdzās un ar viņu pārvietosies pa neparedzamības upi.

4. SPĒCĪGAS SIEVIETES NEBAIDĀS BŪT NEAIZSARGĀTAS

Runājot par attiecībām, spēcīga sieviete vienmēr prasīs intimitāti. Viņa nekad nesamierināsies ar kaut ko viduvēju. Viņa nekad nepieņems attiecības, kuru pamatā ir tikai komforts. Tieši tāpēc vājos un emocionāli nedrošos vīriešus šīs sievietes iebiedē. Spēcīgām sievietēm nepieciešama aizraušanās, tīra, visu patērējoša mīlestība, vēlmes, intensīvas jūtas. Kaut kas tāds, ko ne katrs vīrietis spēj nodrošināt.

5. VIŅAS REDZ CAURI JŪSU MELIEM

Bet viens no lielākajiem iemesliem, kāpēc lielākajai daļai vīriešu ir grūti sadzīvot ar spēcīgām, pārliecinātām sievietēm, ir tas, ka šīm apdāvinātajām radībām ir spēks redzēt cauri cilvēku meliem. Viņām ir sirsnīga un tīra sirds, tāpēc ir tikai dabiski, ka viņas jūt, ja kāds cenšas viņām melot. Kad viņas jūs pieķers melošanas brīdi, nekas vairs nepalīdzēs attaisnot jūsu rīcību.

6. VIŅĀM PIEMĪT SPĒCĪGA ENERĢIJA

Viņas savā dzīvē ir piedzīvojušas daudz izaicinājumu un šķēršļu. Katrā no reizēm viņām bija jābūt spēcīgām, lai pārvarētu šos grūtos laikus. Un, katrā no reizēm viņām bija jābūt drosmīgām, lai turpinātu virzību uz priekšu. Tā viņas ir uzkrājušas savu intensīvo un spēcīgo enerģiju. Tā viņas ir uzkrājušas savu emocionālo spēku, kas iebiedē lielāko daļu apkārtējo cilvēku.

7. SPĒCĪGAS SIEVIETES NEKAD NEGAIDĪS, KAD KĀDS ATGRIEZĪSIES VIŅU DZĪVĒS

Viens no daudzajiem iemesliem, kāpēc spēcīgās sievietes neizprot vīriešus, ir tas, ka viņas atsakās ļaut citiem pārņemt kontroli pār savu dzīvi. Atcerieties! Spēcīga sieviete nekad tevi negaidīs. Viņa mīl bez nosacījumiem, bet pretī sagaida arī to pašu. Viņai nav laika gaidīt, kad kāds izdomās un atgriezīsies atpakaļ pie viņas.

8. VIŅAS MĪL BEZ NOSACĪJUMIEM

Kā jau tika minēts iepriekš, viņas mīl ar visu savu sirdi. Viņas atbalstīs savu mīļoto cilvēku. Viņas liks viņam justies pieņemtam. Viņas darīs visu, lai palīdzētu savam partnerim. Viņa darīs visu, un vēl vairāk, sava mīļotā cilvēka dēļ. Bet daži vīrieši nekad nenovērtēs viņas upurēšanos. Daži vīrieši nebūs nobijušies padoties viņas mīlestībai, un viņi pametīs šo sievieti tad, kad viņa to vismazāk gaidīs.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!