8 attieksmes veidi, kurus izrāda tikai labākie draugi

8 attieksmes veidi, kurus izrāda tikai labākie draugi

"Mans labākais draugs ir cilvēks, kurš, vēlot man labu, to vēlas manis dēļ." – Aristotelis

Šo mūžīgo patiesību teica viens no lielākajiem filozofiem cilvēces vēsturē pirms tūkstošiem gadu. Diemžēl mūsdienās daudzi neatceras viņa vārdus un vēl mazāk zina, kas nepieciešams, lai būtu kāda īstais draugs. Kaut arī mūsdienās mēdz būt daudz draugu, patiesībā neesam pārliecināti, cik no viņiem ir tuvi un patiesi. Kādi ir kritēriji, sakot, ka kāds ir mūsu labākais un tuvākais draugs? Vai arī tas ir fakts, ka jūs novērtējat otra jūtas un viedokli. Vai ka esat kļuvuši tik tuvu, ka šķērsojat viens otra robežas. Jūs jūtaties ērti ķircinot viens otru pat par dzīves intīmākajām detaļām?

Kā mēs izvēlamies savus tuvākos draugus?

Ir sagatavots 8 definīciju saraksts, kuras, pēc ekspertu domām, piemīt tikai labākajiem draugiem:

Labākie draugi ir mūsu dedzīgākie atbalstītāji

Darlene Corbett, terapeite, veiksmes trenere un grāmatu autore pauž viedokli, ka labs draugs atbalsta. “Labs draugs uz 150 procentiem būs līdzās tevis dēļ,” viņa stāsta grāmatā. "Dzīve ne vienmēr ir viegla un jautra, bet labs draugs vienmēr būs blakus."

Atbalsta saņemšana ir viena no spēcīgākajām draudzības izpausmēm, un atbalstošie draugi ir vistuvākie, jo palīdzība, ko no viņiem saņemam, ir derīga visās dzīves sfērās: “Labi draugi mums piedāvā dažāda veida atbalstu, piemēram, emocionālu, kad jūtamies nedroši, un informācijas atbalstu, kad mums jāzina, kā rīkoties ar problēmām vai tikt galā ar neskaidrībām,” saka Dr. Gruman. "Tas dod mums atbalstu un mudinājumu, kas nepieciešams, lai risinātu dzīves daudzās problēmas, un uzmundrina, kad tas ir nepieciešams."

Ir labi būt pašam kopā ar viņiem

Jūsu tuvākie draugi ir tie, ar kuriem jūs varat būt pats; kopā ar citiem jūs, iespējams, esat nedrošs un ierobežojat sevi. “Labs draugs ir kāds, kurš bez nosacījumiem pieņems jūs tādu, kāds esat, bet nekad nebaidīsies pateikt nepatīkamu patiesību vai kaut ko par jūsu uzvedību,” skaidro Lisa Orbana, grāmatas “It’ll Feel Better when it Quits Hurting” autore. Caleb Backe, Maple Holistic veselības un labsajūtas eksperts, arī piekrīt viņas viedoklim: “Labs draugs ir kāds, kuram varat stāstīt visu, un viņš nebaidīsies atklāt jūsu vājības vai trūkumus,”

Viņi aktīvi klausās

Atšķirība starp draugu un labu draugu ir tāda, ka labais aktīvi klausās. “Labs draugs ir kāds, uz kuru ne tikai var paļauties, bet kāds kurš arī uzdod jautājumus un patiesi uzklausa atbildes,” skaidro Susana MacTavish Best, draudzības eksperte un Living MacTavish dibinātāja. Arī Varsha Mathur, kura ir AboutLuxe Coaching dibinātāja, iepazīšanās un attiecību terapeite, atbalsta šo ideju. Pēc viņas teiktā, labs draugs jūs klusi uzklausītu un nedotu jums padomu, ja jūs meklējat tikai kādu, ar kuru varat dalīties jūsu problēmās.

Tie ir emocionāli pieejami

Labs draugs lielā mērā atgādina romantisku partneri, jo labi draugi mums ir arī emocionāli pieejami. Viņi liek mums justies saprastam, pieņemt mūs un novērtēt mūsu dzīves perspektīvas. Tas ļauj mums ar viņiem dalīties pieredzē un justies savienotiem. Tādējādi jūs varat viegli pārvarēt vientulību un viņi palīdz jums tikt galā stresa situācijās. Dr. Gruman ir sacījis: "Mēs jūtamies uzklausīti un novērtēti mūsu tuvu draugu klātbūtnē, nevis ignorēti." Protams, daži no jūsu labākajiem draugiem var nedzīvot jums tuvu, taču jūs joprojām ar viņiem uzturat ciešas attiecības. “Labam draugam nav jābūt fiziski blakus, lai būtu emocionāli tuvi,” saka Backe. “Fiziska tuvība ir daudz, ko var dāvāt labs draugs, taču mūsdienās ir īpaši veidi, kā būt emocionāli kopā pat tad, ja atrodaties tālu viens no otra.”

Jums ir kopīgas intereses

Parasti labi draugi ir tik tuvi, jo viņiem ir daudz kas kopīgs. Viņi ir līdzīgi attiecībā uz vēlmēm, viedokļiem un uzskatiem par svarīgām lietām. Saskaņā ar Dr Gruman sacīto: "Tā kā mūsu un draugu personības un idejas ir līdzīgas, tas dod piederības sajūtu, kas apmierina cilvēka pamatvajadzību justies savienotam ar citiem - mēs jūtamies vienoti un viens otram piederīgi."

Draudzībā pastāv līdzsvars

Jebkurās attiecībās ir nepieciešams pareizs atdošanas un ņemšanas līdzsvars. Tas ir vēl patiesāk, ja runājam par attiecībām. Ar labiem draugiem notiek apmaiņa, kas ir simbiotiska – abām pusēm izdevīga. Lūk, ko skaidro Debbie Mandel, filmas Addicted to Stress autors: “Dažreiz jūs nēsājat bumbu, un dažreiz to dara jūsu draugs. Ja viena puse visu laiku nesīs, šīs attiecības apgāzīsies. ” Corbett piekrīt un atzīst: "Šajā pasaulē ir ņēmēji un devēji," viņa saka. “Dažreiz viens draugs dod daudz vairāk nekā otrs, un tas ir labi, ja vien otra puse kādā brīdī atbild.” Tomēr, ja jūs tikai dodat, un jūsu draugs tikai ņem, iespējams, attiecībās ir problēmas, un pastāv liela iespēja, ka šī persona nav jūsu īstais draugs.

Viņi vienmēr atnāks, kad sauksiet

Jūs zināt to draugu, kurš ir gatavs piecelties naktī un brauks pie jums, ja jums tas būs nepieciešams? Tā ir labākā drauga definīcija. Cilvēks, kurš atrodas blakus, kad sauc un atvieglo mūsu dzīvi. Dr Gruman skaidro šo definīciju sīkāk: “Viņi atvieglo mūsu slodzi un palīdz pārņemt neizbēgamos šķēršļus, stresus un krīzes, ko dzīve mums sagādā. Draugi var padarīt nepārvaramu kalnu mazā, kurā viegli uzkāpt. ” Battle papildina šo definīciju: “Labs draugs ir cilvēks, kurš darīs visu jūsu labā, neko negaidot pretī,” viņš saka.

Viņi vēl jums visu to labāko.

Tuvākais draugs ir kāds, kurš vienmēr vēl visu to labāko, kaut arī tas viņiem nedod nekādu labumu. McBain arī pauž savu viedokli: “Labi draugi var būt jūsu lielākie uzmundrinātāji un aizstāvji,” viņa saka. "Viņi var kalpot arī kā atbildības persona, liekot jums koncentrēties uz to, kas šajā dzīves brīdī ir vissvarīgākais - pat tajos brīžos, kad jūs varat šaubīties par sevi un savu pašvērtējumu." Labi draugi ir tie, kuri jūs veido, pasaka, ja esat pārsteidzošs vai maldaties, un mudina jūs mācīties un augt visas dzīves garumā.

Viņi ir cilvēki, kuri pieņem jūs tādu, kāds jūs esat, un liek jums justies ērti viņu klātbūtnē.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!