Ārienes dēļ vecāki no viņa atteicās. Taču viņš izauga un sāka iedvesmot citus ar savu piemēru

Ārienes dēļ vecāki no viņa atteicās. Taču viņš izauga un sāka iedvesmot citus ar savu piemēru

Šī jaunā puiša stāsts ir pārbaudījumu un sāpju pilns, nesaprašanas un melu. Taču galu galā viņš kļuva par tādu, kāds viņš ir tagad. Viņu sauc Lankastero Džono. Viņa vecāki, ieraugot, ka bērns ir piedzimis ar patoloģiju, atteicās no viņa 20 stundas pēc piedzimšanas. Džono viņus nenosoda un ar laiku prata viņiem piedot nodevību. Viņam tika noteikts Tričera Kolinza sindroms, kuru diagnosticē vienam no piecdesmit tūkstošiem jaundzimušo. Slimība izpaužas kā dažu sīko sejas kaulu trūkums. Džono saka, ka citiem cilvēkiem ar šādu diagnozi ir veicies mazāk, viņiem jāatrodas pastāvīgā ārstu uzraudzībā un jāpārcieš liels skaits operāciju, lai tikai dzīvotu.

Puisēnam paveicās, viņu adoptēja. Džīna, tā sauca viņa audžumāti, piereģistrēja Džono savā uzvārdā un audzināja mīlestībā un maigumā. Bet ar vienaudžiem gan bija problēmas. Neviens ar zēnu nevēlējās draudzēties, pastāvīgā apsaukāšana un pazemojumi sagādāja Džono ne mazums ciešanu. Viņš nesaprata, kāpēc tā notiek, un jautāja savai mātei, pie kā viņš ir vainīgs. Taču viņa atbildes vietā tikai klusi raudāja.

Gāja laiks, un no apceltā zēna izauga nobriedis vīrietis.

Lai gan ar grūtībām, bet Džono iekārtojās darbā par bārmeni vietējā bārā. Tur viņš nostrādāja vairākus mēnešus, līdz saprata, ka tas nav viņa aicinājums. Viņš iestājās fiz.kultūras fakultātē, pabeidz to ar izcilību un sāka strādāt fitnesa klubā. Tur arī satika savu otro pusīti.

Sākumā meitene atraidīja Džono uzmanības apliecinājumus, taču, saskatījusi aiz neparastās ārienes zelta sirdi un sirsnīgu dvēseli, padevās. Šobrīd puisis ar savu piemēru iedvesmo miljoniem cilvēku ar dažādām slimībām un novirzēm ārējā izskatā. Ļoti daudz laika viņš atvēl cilvēkiem ar analogu diagnozi.

Ar savu piemēru viņš parāda, ka padoties nedrīkst nekādā gadījumā, ir jāvirzās uz priekšu un tikai uz priekšu. Viņš arī nodibināja labdarības fondu bērniem ar Tričera Kolinza sindromu. Ceļojot pa pasauli, Džono māca cilvēkiem, ka uz ārieni nav jāieciklējas, un ka dzīve ir stipri daudzšķautnaināka, nekā pirmajā mirklī liekas.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!