7 veidi kā attīrīt savu auru

7 veidi kā attīrīt savu auru

Kristālu nēsāšana

Dzidrais kvarcs, ametists un asins akmens, jeb heliotrops, ir vieni no kristāliem, kuri aizsargā auru. Tie ne tikai aizsargā no negatīvās enerģijas, bet tiem piemīt arī dziedinošs spēks. Šie kristāli ne tikai absorbē negatīvo enerģiju, bet arī strādā lieliski kā asins attīrītāji - tie pastiprina asins cirkulāciju ķermenī. Tie palīdz iegūt mieru un radošumu. Pirms pirmo reizi sākt to nēsāt, vislabāk ir to pāris stundas turēt tiešu saules staru gaismā vai pāris minūtes skalot zem tekoša, tīra un auksta ūdens.

Meditēšana

Meditējiet cik vien bieži iespējams. Ar laiku meditēšanas prasmes uzlabosies. Atrodat savu iekšējo gaismu. Emocijas ir pārejošas, neļaujiet tām valdīt pār savu dzīvi un indēt jūsu auru. Ieelpojiet pozitīvismu, izsijājot tos negatīvisma graudus, kas kavē jūsu pašizaugsmi.

Sāls

Līdzīgi kā kristāli, arī sāls ir spēcīgs negativitātes attīrītājs un absorbētājs. Vislabāk izmantot Himalaju, jeb rozā sāli.

Rožu ziedlapu aizpūšanas vizualizācija

Ieelpojiet. Izelpojiet. Iedomājieties par visu pozitīvo, ko vēlaties redzēt savā dzīvē. Tad iedomājieties par to, kas jūs no tā attur. Esat godīgs pret sevi. Iedomājieties, ka jums plaukstas ir rožu ziedlapiņas. Un pūšat tās projām līdz plaukstas paliek tukšas. Atbrīvo sevi no visa, kas Jūs nomāc.

Pārtrauciet komunicēt ar cilvekiem,kas jūs iztukšo

Vai esat piedzīvojis situāciju,kad pavadāt laiku kopā ar draugu un pēc tam jūtaties izmelts un noguris? Vai tā ir tikai sakritība? Diez vai. Pārtrauciet komunikāciju ar cilvēkiem, kuri liek jums justies slikti pēc kopā pavadīta laika. Viņi bloķē jūsu laimi, tāpēc distancēties no viņiem nav slikta doma.

Rozā sāls vanna

Ejot vannā, pievienojiet ūdenim rozā sāli. Izbaudiet nesteidzīgu vannošanos. Ielejiet sev glāzi skābo ķiršu sulas. Tas ir lielisks veids kā ķermenis iegūs C vitamīnu. Skābi ķirši ir spēcīgi antioksidanti. Tie ir labi gan prātam, gan ķermenim. Centieties vienkārši relaksēties un nedomāt ne par ko. Domājiet pozitīvas domas un pēc laika noteikti jutīsieties labāk.

Ingvers un kurkumīns

Pievienojiet šīs sastāvdaļas gatavojot ēdienu. Tās ir ķermeņa dziedinataji un tām piemīt pretiekaisuma darbības īpašības. Parūpējieties par savu ķermeni, reizēm viss sākās ar fiziskās veselības stiprināšanu.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!