7 pazīmes, kas liecina, ka jūs esat seksīgāka, nekā domājat

7 pazīmes, kas liecina, ka jūs esat seksīgāka, nekā domājat

Zems pašvērtējums uz bezgalīga šaubīšanās par savu pievilcību liek mums spogulī saskatīt daudz vairāk nepilnību, nekā to ir patiesībā.

Bieži mēs sevi nenovērtējam, uzskatot par ne visai glītām pelēkajām pelēm, lai gan apkārtējie mūs uztver pavisam citādāk. Kā gan saprast, ka jūs esat daudz pievilcīgāka, nekā domājat?

1.Ja jūs ienākat telpā pie nepazīstamiem cilvēkiem, viņi instinktīvi pagriežas pret jums

Jums piemīt pievilcība, kuru apkārtējie burtiski nolasa no jums, sajūt to no attāluma. Ticiet man, šī īpašība piemīt vien nedaudzām sievietēm. Varbūt jūs ievērojat, ka garāmgājēji nejauši aiztur uz jums skatienu, ar interesi vērojot jūsu apģērbu, seju, figūru… Tas nozīmē, ka jums nav jāizliekas un kaut kas jātēlo, pietiek, ja jūs esat jūs pati.

2.Jūs atdarina

Iespējams, jūsu draudzenes vai kolēģes ne vienu reizi vien ir pārņēmušas jūsu stilu, kopējušas manikīru un pirkušas tādu pašu apģērbu, kā jūs. Bet varbūt ir jautājušas skaistumkopšanas salona kontaktus, kurā jūs griežat matus, vai krēma nosaukumu, kuru lietojat jūs? Tas notiek tādēļ, ka jūs viņām patīkat, un viņas jums vēlas līdzināties.

3.Kad jūs kritizējat savu izskatu, citi jūs nesaprot

Jums nepatīk jūsu deguns, dibens vai plānie mati? Un jūs bezgalīgi par to sūdzaties draudzeņu klātbūtnē? Bet viņas, kā sarunājušas, ne par ko nepiekrīt jūsu pretenzijām. Noticiet, ka viņas nemaz jūs necenšas mierināt, vienkārši jūsu trūkumi nepavisam nav kritiski, un neviens, izņemot jūs pašu, tos neievēro.

4.Pēc pirmās nakts puiši jums turpina zvanīt

Vienas no katras jaunas sievietes lielākajām bailēm ir iespēja likties neinteresantai, sevišķi tad, ja tikko esat sākuši ar puisi tikties, un jums ir bijis pirmais sekss. “Bet, ja nu viņš vairs nepiezvanīs?” - mēs ar šausmām domājam. “Ja nu es viņam vairs nepatīku?” Bet puiši jums zvana un piedāvā tikties atkal, bet tātad, jūs esat interesanta, pievilcīga un seksuāla.

5.Jūs apskauž

Protams, skaudība - tās ir postošas jūtas, taču tā var kalpot par lielisku marķieri tām, kas šaubās par savu pievilcību. Neviens taču neapskauž neglītas, garlaicīgas sievietes. Un, ja šajā pasaulē ir kaut viens cilvēks, kurš jūs apskauž, jums piemīt kaut kas vērtīgs un unikāls. Intereses pēc variet pajautāt savām draudzenēm, kādu no jums piemītošajām īpašībām viņas vēlētos sev. Redzēsiet, viņām noteikti būs, ko jums teikt.

6.Attiecībās ar pretējo dzimumu jūs atrodaties biežāk nekā jūsu draudzenes

Iespējams, ka jums tas liekas normāli, ka puiši pastāvīgi jūsos iemīlas un vēlas būt līdzās. Taču ne katra sieviete var lepoties ar tādiem panākumiem. Ir tādas, kas gaida jaunu romānu 3 un 5 gadus, tajā laikā, kad jums mūžīgi veicas uz puišiem. Pat ja ap jums atrodas daudz vīriešu - draugu, arī tas liecina par seksuālu pievilcību.

7.Jums izsaka komplimentus

Atliek jums sevi nedaudz savest kārtībā, uzvilkt augstpapēžu kurpes, spilgtāk uzkrāsoties, kā apkārtējie tūlīt sāk jums pievērst pastiprinātu uzmanību. Jums saka, ka jūs labi izskatāties un kā jums piestāv šī kleita, bet jūs aizvien vēl neticat? Komplimenti tiek vienīgi tiem, kas ir to cienīgi. Bet tas nozīmē, ka jūs patiešām esat valdzinoša sieviete.

Paskatieties spogulī tūlīt pat un sāciet sevi mīlēt tā, kā mīl jūs apkārtējie!

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!