6 lietas, kas liks vīrietim tevī iemīlēties

6 lietas, kas liks vīrietim tevī iemīlēties

Vīrieši bieži vien saka, ka sievietes ir grūti izprotamas. Tomēr esmu atklājusi, ka parasti ir tieši pretēji. Daudzos gadījumos vīriešus ir grūti saprast. Ko viņi vēlas? Ko viņi domā? Kā viņus ieinteresēt par sevi?

Nu, gadiem ilgi uzdodot sev tos pašus jautājumus, es domāju, ka esmu uzlauzusi šo kodu vismaz vienam no viņiem. Šeit ir 6 lietas, kas liks puisim tevī iemīlēties.

1. Esi viņa draugs

Pirms viņš var patiešām interesēties par tevi romantiskā veidā un nejau tikai kā vienas nakts sakars, viņam tevi jāiepazīst kā cilvēks. Tātad, esi viņa draugs. Tiecies ar viņu un dariet jautras lietas kopā bez nepieciešamības radīt kaut ko vairāk jūsu starpā. Kā arī, kāpēc gan neiepazīties ar viņa tuvāko draugu loku un likt viņam iepazīt arī tavējo?

2. Izrādi interesi par viņa dzīvi

Protams, tev ir daudz iespaidīgu stāstu, ko viņam pastāstīt. Tāpat arī tev ir tik daudz, ka vēlies, lai viņš zina par tevi. Neskatoties uz to, tev ir jāpierāda arī tas, ka tevi interesē, kas notiek viņa dzīvē un kāds viņš ir. Uzdod viņam jautājumus, izmēģiniet lietas, kas viņam patīk, un patiešām ieklausies, ko viņš saka. Galu galā, viņš sajutīs nenoliedzamu saikni ar tevi.

3. Turi viņa roku

Psiholoģija ir pierādījusi, ka fizisks kontakts palīdz cilvēkiem justies tuvākiem vienam ar otru. Tomēr fiziskajam pieskārienam ne vienmēr jābūt pārāk intīmam vai intensīvam. Pat vienkārša rīcība, kā rokas turēšana, liks viņam redzēt tevi kā kādu īpašu cilvēku viņa dzīvē.

4. Aizved viņu uz randiņu

Ir 2020.gads, un ir pienācis laiks, kad vīrietis vairs nav atbildīgs par savas meitenes aizvešanu uz randiņu. Tagad tev ir pienācis laiks mainīt scenāriju. Tā vietā, lai gaidītu, kad viņš uzņemsies iniciatīvu, uzaicini viņu uz randiņu. Aizved viņu uz kaut kādu jauku vietu, kur jums abiem patiktu. Ticiet man, viņš būs pārsteigts.

5. Izveido kontaktu ar acīm

Līdztekus pieskārieniem, acu kontakts ir arī milzīgs faktors pievilcības ziņā. Skatīšanās tieši acīs ļaus viņam redzēt tevi kā pārliecinātu, spēcīgu un mīlošu cilvēku. Kā arī tas liks viņam justies dziļi saistītam ar tevi. Tomēr pārliecinies par to, ka acu kontakts nav pārāk uzbāzīgs un neveikls.

6. Esi viegli ievainojams ar viņu

Ja vēlies to, lai kādam tu patiešām interesētu, ir ļoti svarīgi, lai tu ļautu viņam iepazīties ar tavu patieso es. Tas nozīmē to, ka viņam nevajadzētu redzēt tikai tevis labāko pusi, bet viņam vajadzētu redzēt arī tavus trūkumus, tavas emocijas un tavu neaizsargāto pusi. Tev ir jāatveras viņam un jāļauj viņam redzēt tavas dvēseles dziļākās vietas. Lai gan sākumā tas var būt grūti, viņš tevi mīlēs daudz stiprāk.

Lai liktu vīrietim kļūt neprātīgam par jums, nav nepieciešamas spēlēt spēles. Faktiski, šāda veida spēlītes ir neviennozīmīgas, un no tām vajadzētu izvairīties par katru cenu. Viss, kas jums patiešām jādara, ir šīs 6 vienkāršās lietas. Kā arī vienkārši esiet jūs pati. Ja attiecībām ir lemts būt, tad jūs viņam patiksiet tāda, kāda jūs esiet, taču šīs darbības sniegs jums nepieciešamo sākumposmu.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!