5 lietas, kuras jāizdara tad, kad tev ir 20, lai nenāktos par to nožēlot , kad pāri 30

5 lietas, kuras jāizdara tad, kad tev ir 20, lai nenāktos par to nožēlot , kad pāri 30

Vecums no 20 līdz 30 gadiem tiek uzskatīts par visjaukāko: bezrūpīga jaunība, minimālas saistības, ideāli stalts ķermenis un nekādu grumbu. Taču, lai arī cik lielisks nebūtu šīs desmitgades laiks, vajadzētu padomāt par nākotni. Jo nav aiz kalniem četrdesmit, un līdz ar tiem arī pusmūža krīze un nodzīvoto gadu analizēšana, vai pareizi bijis izvēlēts darbs, laulātais vai darījumu partneris un dzīves mērķi... Tādēļ periods no 19-29 ir jānodzīvo tā, lai pēc tam mokoši nesāpētu.

1.Pareizi ekonomēt.

Šāda prasme nekad nenāks par ļaunu, jo neviens nezin, kā izvērtīsies jūsu liktenis. Protams, tad, kad pelniet nelielu naudu, atlikt kaut ko ir visai grūti, taču ir jācenšas. Mēs bieži iegādājamies lietas nevis tāpēc, ka tās mums steidzami ir nepieciešamas, bet tāpēc, ka norit akcija, un mēs iztērējam nevajadzīgam pirkumam pēdējo naudu. Lai neiekristu šajos mārketinga slazdos, izmantojiet sen pārbaudītu tehniku “30 dienas pārdomām”, lai pirms kādas lietas iegādāšanās dotu sev mēnesi laiku pārdomām. Ja, paejot šim laikam, jūs nepārdomāsiet, tad droši pērciet kāroto lietu. Taču bieži atnāk sapratne, ka tas ir bijis tikai mirkļa vājums. Tā jūs viegli ietaupīsiet naudu, bet tātad nākotnē nenāksies nožēlot, ka esat bijuši tik izšķērdīgi.

2.Domāt par savu ķermeni.

20 gadu vecumā jūs variet ēst visu, nedomājot par liekajiem kilogramiem, taču ar gadiem vielmaiņa palēninās un jums tomēr nāksies tikt vaļā no saviem kaitīgajiem ieradumiem. Tas varētu būt diezgan sarežģīti, tāpēc labāk ir savu organismu pie pareiza dzīvesveida pieradināt pakāpeniski. Pierakstieties sporta zālē, sāciet rītu ar glāzi augļu sulas, ēdiet vairāk dārzeņu. Un jūs maldāties, ja domājat, ka alkohols brīvdienās lielās devās nenodara organismam nekādu ļaunumu, bet neregulāra zobu tīrīšana neietekmē to stāvokli. Tas pats attiecas uz smēķēšanu un saules aizsargkrēma ignorēšanu. Pasaudzējiet sevi!

3.Atteikties no attiecībām attiecību dēļ.

Tā ir izplatīta vecākās paaudzes kļūda - veidot attiecības ar cilvēku tikai tā iemesla dēļ, ka jūs esat sen pazīstami un materiāli saistīti. Vienkārši saprotiet, ka tāda savienība nenesīs neko labu ne vien jums, bet arī jūsu partnerim. Jā, vientulība nav tā labākā sabiedrotā, bet dzīvot ar cilvēku, ar kuru nejūties brīvs un laimīgs, arī nav pareizi, jo tādās attiecībās iztērēto laiku atgriezt nebūs iespējams. Nebaidieties izšķirties bailēs no vientulības - vientuļa dzīve var būt pat brīnišķīga, ja esat brīvi un neatkarīgi.

4.Ceļot.

Tagad tam ir pats ideālākais laiks, jo jūs vēl neesat piesieti ģimenei un darbam. Pie tam, jūsu vecumā to var darīt vienatnē, ik reizi iepazīstoties ar jauniem cilvēkiem un dibinot jaunus sakarus. Kļūstot vecākam, jūs to nevarēsiet atļauties, jo ģimene jums diktēs savus noteikumus.

5.Domāt par karjeru.

Daudzi, pirms atrod savu aicinājumu, cenšas sevi izmēģināt dažādās jomās. Tas ir ļoti labi, jo tikai tā jūs varēsiet uzzināt, kas jūs patiesībā interesē, lai pēc tam savu enerģiju virzītu pareizā gultnē virsotņu sasniegšanai profesionālajā sfērā. Jo sākt visu no nulles trīsdesmit vai četrdesmit gados ir ļoti sarežģīti, jo tajā laikā, visticamāk, jums jau būs bērni, ar kuriem vairs sevi nepameklēsi - viņiem ir nepieciešama finansiāla stabilitāte un pārliecība par rītdienu. iespējams'});">Un iespējams, tieši šajā vecumā jūs piemeklēs šaubas un nožēla par bezmērķīgi nodzīvotiem gadiem, kad nespējāt noķert savu sapni aiz astes.

Tātad, ja jums ir 20, pacentieties līdz savai 30-ajai jubilejai atrast laiku sev. Esiet egoists. Koncentrējieties saviem mērķiem. Mīliet sevi un nepazaudējiet brīdi, kad jūs varat visu, protams-ja-lai-izskatitos-par-15-gadiem-jaunaka-jums-vajadzes" onclick="gtag('event', 'CrossLink', {'event_category': 'click', 'event_label': 'ko vēlaties'});">ko vēlaties. Iespējams, ka pēc tam jau būs par vēlu.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!