5 efektīvi veidi, kā trenēt savas smadzenes, lai jūs beigtu uztraukties

5 efektīvi veidi, kā trenēt savas smadzenes, lai jūs beigtu uztraukties

Raizes ir kaut kas tāds, ar ko mēs visi vienā vai otrā brīdī saskaramies. Kad tas notiek pārāk bieži, tas var kļūt par ieradumu, kuru ir grūti lauzt. Jūsu smadzenes pārāk viegli var iestrēgt uztraukuma ciklā. Par laimi, ir veidi, kā jūs varat trenēt savas smadzenes un mazāk uztraukties. Kā jau visi, arī jūs, iespējams, uztraucaties vairāk, nekā vajadzētu. Ja vēlaties pārtraukt šo ieradumu, šie ir 5 efektīvākie veidi, kā apmācīt smadzenes, lai pārstātu uztraukties par dazudz.

1. Identificējiet iemeslus

Pirms jūs varat atbrīvoties no raizēm savā dzīvē, jums jāzina, kas to izraisa. Ikreiz, kad jūtaties satraukts, padomājiet par to, kas to varētu būt izraisījis. Dažreiz iemesls nav acīmredzams, tāpēc iedziļinieties sevī, lai to atrastu. Kad esat izdomājis visus vai lielāko daļu iemeslu, kas to ir izraisījis, strādājiet pie tā, lai tos izslēgtu no savas dzīves.

2. Pierakstiet, kas jums traucē

Kad jūs uztraucaties, smadzenēs vienlaikus var skraidīt milijons domu. Tā kā jūsu prātā notiek tik daudz lietu, patiesībā tas jums var likt uztraukties vēl vairāk. Jūs sapratīsiet, ka nespējat padomāt racionāli un nevariet noturēt domas par vienu lietu. Kad tas ar jums notiek, mēģiniet pierakstīt savas domas. Uztraukumu būs vieglāk atrisināt, ja redzēsiet to skaidri sev priekšā.

3. Vingrojiet

Pētījumi rāda, ka regulāras fiziskās aktivitātes ir labas garīgās veselības uzturēšanas atslēga. Tas palīdz mazināt spriedzi un stresu, kā arī ir lieliska dusmu izeja. Mēģiniet iesaistīties kādā sporta veidā vai fiziskās aktivitātēs, kas jums patīk. Tas var būt jebkas, sākot ar jogu un beidzot ar peldēšanu vai boksu. Neatkarīgi no tā, pārliecinieties, ka jūs to darāt regulāri, lai dotu jūsu prātam iespēju padomāt par kaut ko citu.

4. Bieži meditējiet

Meditācija gadsimtiem ilgi ir izmantota kā veids, kā iztīrīt prātu un rast iekšēju mieru. Buda sacīja: “Ja jūs esat pietiekami kluss, jūs dzirdēsiet Visuma plūsmu. Jūs jutīsit tā ritmu. Ejiet pa šo plūsmu. Laime ir vēl priekšā. Meditācija ir tās atslēga. ” Mēģiniet meditēt bieži un izmantojiet to kā veidu, kā saglabāt mieru un atbrīvoties no raizēm.

5. Uzturiet savu ķermeni veselīgu

Veselīgs prāts sākas ar ķermeni. Jūs nevariet gaidīt to, ka jutīsieties mierīgs, ja ķermenis jums kliedz, lai jūs par to labāk rūpētos? Ēdiet veselīgi, sastādiet sabalansētu uzturu, izvairieties no kaitīgām vielām un pietiekami atpūtieties. Ja jūs darīsiet šīs lietas, jūs pamanīsiet, ka būs vieglāk sevi pasargāt no liekiem uztraukiem. Ja darīsiet šīs 5 lietas kā regulāru savas dzīves sastāvdaļu, jūs sāksiet uztraukties mazāk. Šie ieteikumi palīdzēs jums justies labāk gan emocionāli, gan fiziski. Jūs apmācīsiet sevi atrast veselīgu pieeju negatīvo emociju noslāpēšanai, nevis ļausiet tām palikt jūsu galvā.

Ja jūs zināt kādu, kurš daudz uztraucas, dalieties ar viņiem šajā rakstā. Tāpat kā jebkas cits, pārlieku liela uztraukšanās ir ieradums, kuru var apturēt ar piepūli.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!