Vitamīnu dzērieni, kas uzlabos jūsu imunitāti

Vitamīnu dzērieni, kas uzlabos jūsu imunitāti

Vitamīnu dzērieni palīdzēs jums nostiprināt organismu. Tiem ir jāsatur vitamīni A, E un B6, kuri paaugstinās organisma pretošanās spējas. Ja organismā būs pietiekams šo vitamīnu daudzums, tad jūs iegūsiet dabisko aizsardzību pret vīrusiem un baktērijām.

“Burvju ogu” dzēriens

Mežrozīte tiek izmantota daudzu ārstniecisku novārījumu un dzērienu pagatavošanā, jo tā dod iespēju normalizēt vitamīnu A un C saturu organismā. Paņemiet termosu, tikai ne metāla, ieberiet tajā labi sasmalcinātus mežrozīšu augļus. Aplejiet tos ar verdošu ūdeni un aiztaisiet, ļaujot stundu ievilkties. Dzeriet kā parastu tēju.

Vitamīnu kompots

Lai pagatavotu šādu kompotu, jums vajadzēs dažādas saldētās ogas. Derēs upenes, dzērvenes, ķirši. Un arī garšaugi: ugunspuķe, piparmētra, melisa. Katru garšaugu paņemiet pa piecām karotēm un apliet termosā ar 1 l ūdens. Ļaujiet ievilkties divas stundas. Ogas aplejiet ar diviem litriem ūdens un vāriet ne ilgāk par 10 minūtēm no vārīšanās sākuma. Uzlējumu nokāsiet un pievienojiet kompotam, karsējiet, līdz sāk vārīties, vitamīnu kompots ir gatavs.

Veselības eliksīrs

Labvēlīgi organismu iespaidos burkānu un redīsu sula. Lai sniegtu savam organismam intensīvu palīdzību, ziemas sezonā divas reizes dienā jādzer šo divu sulu sajaukums. Vislabākais līdzeklis aizsardzībai pret vīrusiem - 1/2 glāze redīsu un burkānu sulas ar pievienotu karoti medus un pāris pilieniem citronu sulas.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!