Viena vienīga īpašība, kas nodod tirānu. Sievietes to sākumā uztver, kā spēku

Viena vienīga īpašība, kas nodod tirānu. Sievietes to sākumā uztver, kā spēku

Reizēm tirānu ir ļoti grūti atšifrēt, jo attiecību sākumā cilvēki taču atklāj tikai savas labākās īpašības. Tomēr ir kāda īpašība, kas jums palīdzēs to noteikt.

Vispirms pamēģiniet atbildēt uz jautājumu: “Kādi vīrieši patīk sievietēm?” Iespējams, jūs atbildēsiet: “Skaisti, stipri, bagāti”. Taču daudzas sievietes “uzķeras” tieši uz tirāniem, kuri pēc tam valda pār viņām. Attiecību sākumā tas liekas pat jauki, jo filmu un seriālu dēļ sliktās īpašības tiek romantizētas.

Izskatīsim sīkāk šo īpašību.

Sievietes, ja vīrietis par jums ilgi cīnās, tas jums glaimo. Bet tad, ja viņš to sāk darīt ar lielu sparu un neatlaidību - jūs viņā iemīlaties. Pēc tam sākat veidot attiecības. Viņš vienmēr visu izlemj pats, un jums tas patīk. Ja viņš reiz ir pateicis, tad tas ir kā ar nazi nogriezts. Taču vēlāk viņš sāks jūs tiranizēt. Neklausīsies jūsu viedoklī. Bet jūs jau esat nonākusi viņa slazdā.

Šī īpašība ir nelokāmība

Un tā izpaužas uzreiz jau sīkumos. Ja viņš no pirmās reizes nesaprot vārdu “nē” attiecību sākuma etapā, tad nākotnē viņš nekad nesapratīs jūsu “nē”.

Piemērs:

Sieviete saka, ka ir nogurusi un nevēlas doties uz kafejnīcu vai restorānu. Viņš saka: “Nekādu atteikumu. Es astoņos piebraukšu”. Viņa saka vēlreiz: “Es tik tiešām esmu ļoti nogurusi, aizbrauksim citreiz.” Taču viņš šos atteikumus nesaprot.

Reizēm šo īpašību sievietes uztver kā spēku un vīrišķību. Taču ticiet man, - tas tikai parāda to, ka viņam jūsu jūtas ir vienaldzīgas. Viņam ir vienalga, ka jūs esat nogurusi. VIŅŠ TĀ ir izlēmis, tātad TĀ arī būs. Veselīgās attiecībās viens otru uzklausa un ieklausās.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!