Ļoti veselīgas sulas, kuru pamatā ir bietes

Ļoti veselīgas sulas, kuru pamatā ir bietes

Bērnībā mūs bieži spieda ēst dārzeņus, arī bietes. Iespējams, ka dusmojāmies uz vecākiem, taču viņi zināja, ka bietes ir unikāls dārzenis, kurš satur tādu organismam nepieciešamo elementu buķeti, kuru nav iespējams aizvietot ne ar ko citu. Pat vārītā veidā bietes saglabā visas labās un nepieciešamās vielas. Šodien vēlamies pastāstīt jums par dzērieniem organisma attīrīšanai. Imūnās sistēmas stiprināšana un veselības stāvoklis kopumā ir cieši saistīts ar detoksikāciju. Biešu sula kopā ar citām sastāvdaļām palīdzēs atbrīvoties no toksīniem. Atcerieties par pareizu un sabalansētu uzturu, jo šāda attīrīšanās prasa kompleksu pieeju.

Attīroši dzērieni, kuru pamatā ir biešu sula

Aknu detoksikācija

Sulu spiedē liekam vienu lielu bieti, zaļo ābolu, 3 burkānus, 4 selerijas saknes un pusi citrona ar visu mizu. Izspiežam sulu. Tā labi attīrīs aknas un pabaros jūsu organismu ar veselu vitamīnu buķeti.

Biešu – citrusaugļu sula

Izspiežam sulu no vienas lielas bietes, viena greipfrūta, apelsīna un citrona. Visu samaisām un pievienojam smalki sarīvētu ingvera sakni (apmēram 2,5 cm). Pirms lietošanas izkāšam. Citrusaugļi satur bioflavonoīdus, kas lieliski paaugstina jebkuras sulas barības vielu saturu.

Pikantā biešu sula

Lai pagatavotu šo dzērienu, ņemam 2 lielas bietes, 2 – 3 saldos piparus, 1 halapenjo piparu un 1 laimu. Liekam sulu spiedē un izspiežam sulu. Garša ir diezgan savdabīga un ļoti pikanta. Sula satur lielu daudzumu antioksidantu, kas labvēlīgi ietekmē organismu.

Biešu sula ar ingveru

Izspiežam sulu no vienas lielas bietes, viena gurķa, citrona ¼ daļas sarkanā kāposta, četrām selerijas saknēm un 2,5 cm ingvera saknes. Dzērienam būs patīkama violeta krāsa. To labāk dzert pusdienās. Šīs kokteilis uzlabo gremošanu un asinsriti.

Sula no dažādiem sakņaugiem

Liekam sulu spiedē vienu lielu bieti, selerijas sakni, trīs burkānus un 2,5 cm kurkumas saknes un 2,5 cm ingvera saknes. Izspiežam sulu. Tā attīra asinis, darbojas kā antioksidants un bagātina organismu ar dažādām barības vielām.

Katra no šīm sulām ir vērtīga, taču lietojot tās kompleksā, tās iedarbosies vēl labāk. Varat tās lietot pēc kārtas vai aizvietot kādu no ēdienreizēm. Jau pēc nedēļas jutīsiet pozitīvas izmaiņas organismā.

LAI IZDODAS UN LABI GARŠO!

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!