Tvertne pulverim veļas mašīnā: kam domāti 3 nodalījumi

Tvertne pulverim veļas mašīnā: kam domāti 3 nodalījumi

Automātiskā veļas mašīna jau sen vairs nav greznumlieta, bet ir kļuvusi par pirmās nepieciešamības priekšmetu. Tā palīdz ekonomēt laiku un pasargā mūsu roka no kontakta ar veļas pulveriem un citiem līdzekļiem, kuru, starp citu, pārdošanā ir ne mazums. Un katrs no tiem ir jāiepilda savā, tam paredzētajā nodalījumā. Izvelkot veļas mašīnas pulvera tvertni, jūs ieraudzīsiet veselus 3 nodalījumus.

Parasti abi malējie nodalījumi tiek apzīmēti ar cipariem I un II vai burtiem A un B. Vidējais nodalījums tiek apzīmēts ar sniegpārsliņu vai simbolu zieda veidā. Daudzi tam nepievērš uzmanību, un veļas pulveri ber, kur pagadās. Taču nepareiza mazgāšanas līdzekļa iepildīšana padarīs veļas mazgāšanu veltīgu. Tāpēc noskaidrosim, kādam nolūkam ir domāts katrs no šiem nodalījumiem.

Šāds tvertnes sadalījums ir ticis izstrādāts tādēļ, lai mazgāšanas procesā veļas mašīnā nonāktu tikai tas līdzeklis, kas nepieciešams. Mazgāšanas līdzekļi ir pasargāti no sajaukšanās savā starpā un pilnvērtīgi pilda savas funkcijas.

Nodalījums, kas apzīmēts ar ciparu I vai burtu A, paredzēts veļas priekšmazgāšanai. Šajā režīmā drēbes kādu laiku mirkst pulverūdenī.

Priekšmazgāšana ir nepieciešama, ja uz apģērba ir veci un grūti izmazgājami traipi. Tajā bez standarta tīrīšanas līdzekļa var iepildīt arī balinātāju vai traipu tīrītāju, bet tikai tam ir jābūt pulverveida līdzeklim.

Nodalījums, kas apzīmēts ar ciparu II vai burtu B, paredzēts galvenajai mazgāšanai. tajā kopā ar veļas pulveri var pildīt arī dažādus palīglīdzekļus. Šis nodalījums tiek izmantots visiem mazgāšanas režīmiem. Izņēmums ir vienīgi tad, ja jūs mazgāšanas līdzekli ievietojat tieši veļas tvertnē.

Vidējais nodalījums ar sniegpārsliņu ir paredzēts šķidrajiem skalošanas līdzekļiem un kondicionieriem. Tas jāpiepilda, pirms veļas mašīna ir pārgājusi skalošanas režīmā.

Šī informācija ir izlasāma arī veļas mašīnas lietošanas instrukcijā, tikai ne visiem ir vēlēšanās to lasīt. Un vēl - caur I un II tvertni var attīrīt veļas mašīnu no apkaļķojuma. Atliek tikai tajos iebērt speciālu līdzekli un ieslēgt kādu no režīmiem. Un neaizmirstiet periodiski izmazgāt arī pašus nodalījumus.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!