"Esmu seksa terapeite un iesaku Jums mīlēties katru vakaru pirms došanās gulēt!"

"Esmu seksa terapeite un iesaku Jums mīlēties katru vakaru pirms došanās gulēt!"

Agrīnos attiecību posmos seksuālās ķīmijas netrūkst- tādas, kas liek jums sarkt un attiecību dzirkstele ir īpaši kvēla! Iestājoties "medusmēneša fāzei", parasti abi cilvēki, kas nupat uzsākuši attiecības, piedzīvo tajā neskaitāmi daudz seksuālo kontaktu brīžus. Bet ar laiku šī dzirkstele lēnām mēdz atdzist, attiecībām paliekot nopietnākām un tad, kad mīļotie ir viens pie otra jau pieraduši. Tas noteikti nav slikti, jo, galu galā, intīmas attiecības nenosaka tikai seksa daudzums tajās. Bet, ja jūsu gultas dzīvē ir pieklususi pavisam vai arī tā nav tik aktīva, kā jūs to vēlētos, iespējams, jums derētu rast veidus, kā to atdzīvināt. Viens no veidiem kā to panākt, saskaņā ar seksa terapeites Vanesas Marinas ieteikumiem, ir mīlēšanās katru vakaru.

Pandēmijas pirmajos mēnešos, kad nācās pavadīt vairāk laika mājās, viņa apjauta, ka viņi ar vīru, ar kuru kopā ir jau 15 gadus, ikdienā nemēdz skūpstīties. Viņi no tā bija atraduši. Viņa raksta, ka kopš pirmās nakts, ko viņi pavadīja kopā, attiecību sākumā viņi varēja pavadīt pat 6 stundas mīlējoties, bet tad, dažus gadus vēlāk jau viss bija mainījies un viņa vairs nespēja pat atcerēties kad bija pēdējā reize, kad mīlējoties pavadīja vairāk laika, nekā tikai dažas minūtes. Tā, sākoties pandēmijai un saskaroties ar šo secinājumu, viņa kopā ar vīru savās attiecībās ieviesa paradumu skūpstīties katru dienu. Viņa raksta "tās radīja šo īpašo saikni starp mums un patiešām attiecībām atkal piešķīra intimitātes izjūtu un patīkamu satraukumu mirkļus".

Kā mīlēšanās katru vakaru var uzlabot jūsu attiecības

Daudzi no pāriem, ko terapeite sastop savā praksē atzīst, ka viņiem pietrūkst attiecību sākuma sajūtas - kad vēl starp viņiem nebija tik daudz kopīgu atbildību, bet bija vairāk kaisles, jo ne vienmēr bija iespējas skūpstīties vai nodarboties ar seksu. Attiecībām attīstoties un paliekot nopietnākām, sākotnējā fiziskā kaisles izjūta var mazināties. Un apjaušot, ka esat nonākuši šajā attiecību posmā, mīlēšanās katru vakaru var atdzīvināt jūsu kaisli un sākotnējās izjūtas.

Turklāt, daudzi pāri, kuri jau ilgi ir kopā un jau sen izdzīvojuši "medusmēneša fāzi", mēdz skūpstīties vai ļaujas kaislīgiem pieskārieniem, to dara, zinot, ka tam sekos sekss. Tas, protams, rada stipru saikni starp viņiem, tomēr, diemžēl, parasti mēdz novest pie vispārējās intimitātes mazināšanās attiecībās. Jo, ja jebkurš kaislīgs pieskāriens vai skūpsts nozīmē to, ka tam sekos sekss, visdrīzāk, jūs nevēlēsieties ļauties tiem, ja nebūsiet gatavi turpinājumam. Tāpat, ja uztversiet katru skūpstu vai pieskārienu kā pamudinājumu seksuālajam kontaktam, jūs no tā vēlēsieties izvairīties brīžos, kad nebūsiet īstajā noskaņojumā. Veidojot savās attiecībās ieradumu skūpstīties ikdienā un jūs ar laiku panāksiet, ka tas nebūs saistīts tikai ar seksu, vairosies intimitāte un uzlabosies saikne starp jums.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!