Top-5: Visnesavtīgākie un dāsnākie vīrieši pēc Zodiaka zīmes

Top-5: Visnesavtīgākie un  dāsnākie vīrieši pēc Zodiaka zīmes

Daiļais dzimums vīriešos novērtē dāsnumu, jo tieši no šīs īpašības būs atkarīgs, kā dzīvesbiedrs plānos ģimenes budžetu un kādas dāvanas pasniegs svētkos. Jo ir ļoti daudz puišu, kas skopojas nopirkt pat puķu pušķi mīļotajai uz 8.martu, nemaz nerunājot par kaut ko vairāk. Taču nebūt ne visi vīrieši ir skopuļi, dažus zvaigznes ir apdāvinājušas ar īpašu dāsnumu - viņi neko nežēlos savai otrai pusītei un sava ģimenei.

1.LAUVA

Šie vīrieši ir ļoti nesavtīgi, dāsni un labsirdīgi. Viņi vienmēr padalīsies ar trūkumcietējiem, reizēm pat kaitējot sev. No tā viņi kļūst pat laimīgāki, ja viņus vēl arī paslavē par labu rīcību. Mīļotās dēļ Lauva ir gatavs uz visu, galvenais, lai viņas acīs viņš būtu vislabākais, tādēļ nereti sāk šķiesties ar naudu, tērējot to gluži nevajadzīgām lietām. Lai saglabātu viņa finanses, sievietei reizēm viņš ir jāpiebremzē, apgalvojot, ka arī bez dāvanām viņš ir vislabākais vīrietis pasaulē.

2.SVARI

Viņš dievina palīdzēt apkārtējiem, jo vienkārši necieš netaisnību. Svaru vīrietis ir spējīgs uz negaidītām un pēkšņām dāsnuma izpausmēm pat pret tiem, kurus ne visai labi pazīst, jo altruisms ir viņu dabas dotā īpašība, lai gan daudzi Svari paši no tās cieš. Jo nereti pēc tādiem dāsnuma un nesavtības aktiem Svaru vīrieši paliek ar tukšu maku. Taču viņiem nav svarīgi, kas notiks pēc tam, galvenais, kas notiek tieši šobrīd. Starp citu, šī zvaigznāja pārstāvji nekad nepārmet par savām dāvanām, tā kā pēc šķiršanās visi kažoki, dārglietas un automašīnas paliks pie otrās pusītes.

3.STRĒLNIEKS

Viņš ir dzimis, lai palīdzētu citiem, tāpēc vienmēr atrodas blakus tiem, kas ir nonākuši grūtībās. Strēlnieki sniegs palīdzīgu roku gan profesionālajā un sociālajā sfērā, kā arī padalīsies ar savām finansēm, lai atbalstītu tos, kam tas ir nepieciešams. Strēlniekam patīk pasniegt negaidītas dāvanas, tāpēc attiecībā pret savu otro pusīti Strēlnieks izdarīs tā, lai mīļotā būtu pārsteigta un apbrīnotu viņu. Tiesa gan, pretī viņš gaida sievietes apbrīnu un apmierinātību - viņas laimīgais smaids un mirdzums acīs ir vislabākais atalgojums par viņa pārsteigumu.

4.MEŽĀZIS

Aiz Mežāža šķietamā vēsuma slēpjas zelta sirds. Šis vīrietis ir dāsns, labsirdīgs un pašaizliedzīgs, gatavs palīdzēt gan morāli, gan arī ekonomiski. Šīs zīmes pārstāvji ir vieni no labākajiem vīriešiem, ko sieviete var sastapt, jo ir ārkārtīgi uzticami. Taču, tiesa, attiecību sākumā, kamēr simpātiju objekts vēl nav līdz galam izpētīts, viņš ar naudu nemētāsies, satikšanās un dāvanas būs samērā ekonomiskas. Taču tad'});">Taču tad, kad vīrietis-Mežāzis sapratīs, ka starp viņu un viņa sievieti ir savstarpēja sapratne un harmonija, tūlīt pat pārvērtīsies par dāsno puisi, kurš savas mīļotās dēļ nežēlos neko.

5.ZIVIS

Šīs zīmes vīrieši ir patiešām nesavtīgi. Jūtīgi un emocionāli. Zivis viegli spēj nostādīt sevi cietēja vietā, tāpēc, ja šis vīrietis var kaut ko izdarīt, viņš to noteikti izdarīs - tas var būt gan morāls, gan arī materiāls atbalsts. Daiļajam dzimumam par to vajadzētu atcerēties un negaidīt katru dienu jaunus pārsteigumus no viņa vai dārgas dāvanas nozīmīgos datumos, maksimums - ziedus vai kaut kas mājai, ko varētu lietot abi. Toties grūtā brīdī viņš būs gatavs mīļotajai atdot pēdējo kreklu.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!