Kā skaisti strīdēties ar sievieti: 6 padomi vīriešiem

Kā skaisti strīdēties ar sievieti: 6 padomi vīriešiem

Pat visideālākajiem pāriem konflikta situāciju mēdz būt ļoti daudz. Taču viņi no tām prot iziet skaisti. Apgūsti arī tu šo mākslu. Šie padomi tev palīdzēs.

Šis raksts ir paredzēts tieši tai auditorijai, kas patiesi vēlas nogludināt asos stūrus un pēc iespējas minimizēt nesaskaņas ģimenē.

Atbildi tikai uz ‘’uzbraucieniem’’

Strīda laikā tu domā vienīgi par to, kādus kontrargumentus likt pretī, lai padarītu viņu par vainīgo. Tu domā par to, kā ‘’iekost’’ viņai vēl sāpīgāk. Tu domā par saviem aizsardzības argumentiem. Vai arī nedomā vispār un vienkārši kliedz. Visi iepriekšminētie varianti ir pilnīgi garām. Tā konfliktu neatrisināsi, drīzāk otrādi - pieliesi eļļu ugunij. Mūsu padoms: mierīgi uzklausi saniknotās pasijas uzbraucienus un atbildi tikai un vienīgi uz nupat izskanējušām pretenzijām.

Ieturi pauzi

Lūk, viņa ir atnākusi, nikna, sāk ‘’čakarēt’’ tavas jau tā piebāztās smadzenes. Tā vien gribas atbildēt ar to pašu, vai pat vēl skarbāk, sāpīgāk. Taču nē, nedari to. Nedari tāpēc, ka tu esi vīrietis. Labāk ieklausies psihologu padomā: saņem sevi rokās un paklusē. Jo dusmu stāvoklī tu sarunāsi to, par ko vēlāk būs jānožēlo.

Nogludini asos stūrus

Precīzāk: saki nevis ’’tu mani sadusmo’’, bet gan ‘’mani sadusmo tas, ka…’’ Jūti atšķirību?

Piemērots laiks

Sākt skaidrot attiecības tad, kad viņa ir pārnākusi no darba, nomocīta, izsalkusi, bez garastāvokļa - tā nav prātīga doma. Labāk paēdini viņu (jā, arī sievietēm patīk paēst, turklāt garšīgi), izjautā, kā viņai klājas, kā pagāja diena. Bet pēc tam tā maigi, pamazām sāc izklāstīt to, kas tevi nevis ‘’neapmierina’’, bet ‘’ne visai apmierina’’.

Globāls redzējums

Neizskati konkrēto situāciju. Raugies uz vispārīgo konflikta raksturu. Vārdu sakot, attiecību noskaidrošana perspektīvā. Tas palīdzēs nekāpt uz tiem pašiem grābekļiem nākotnē, un arī nav taču jēgas strīdēties kaut kāda sīka šībrīža pārpratuma dēļ.

Finišs

Ar laiku tu sapratīsi, kā pareizi strīdēties (vai NEstrīdēties) ar savu otro pusīti, uz kādām lietām ‘’spiest’’ (vai NEspiest). Taču iegaumē: ja skandāls ir nonācis līdz galējai robežai, un viņa aiziet, nevilcinies viņu panākt, apturēt un atgriezt atpakaļ savu mīļoto.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!