Tievēšana slinkajiem: kā jālieto ūdens ar kanēli, ja vēlies nomest svaru

Tievēšana slinkajiem: kā jālieto ūdens ar kanēli, ja vēlies nomest svaru

Man ir divi bērni un, vēders pēc dzemdībām, maigi izsakoties, ir nepieklājīgi apvēlies. Esmu izmēģinājusi visdažādākās diētas. Svars gan samazinājās, taču vēders un gurni kādi bija, tādi arī palika. Es vingroju, pumpēju presīti, taču tauku slānis nesamazinājās. Bet pēc tam tas viss man apnika līdz nelabumam, un es pieņēmos svarā vēl vairāk.

Nekārtīga ēšana deva savus rezultātus - saasinājās holecistīts un pievienojās arī citas problēmas, kas saistītas ar kuņģa-zarnu traktu. Ārsti vienā balsī skandināja: ‘’Gribi notievēt - ēd brokastis!’’ Tā sākās mana slinkā tievēšana, kur brokastis ir galvenais nosacījums.

Daudzi domā, ka, atsakoties savā ēdienkartē no atsevišķiem produktiem, var nomest svaru. Šis noteikums darbojas, ja runa ir par kaitīgajiem produktiem, čipsiem, saldumiem, gāzētajiem dzērieniem. Taču mēdz būt arī tā, ka tu ēd it kā normāli, nelielām porcijām, bet svars un apjoms nemazinās.

Tas viss ir traucētas vielmaiņas rezultāts. Organisms nespēj saņemt pietiekami daudz uzturvielu no ēdiena un pastāvīgi uzkrāj rezerves. Rezultātā - notievēt neizdodas. Bet strauja uztura ierobežošana izraisa vēl lielāku svara pieaugumu. Cilvēkiem ar labu vielmaiņu nav problēmu ar lieko svaru. Un otrādi, tie, kuru vielmaiņa ir palēnināta, arī kalorijas patērē lēni. Vielmaiņas procesa ātrums katram ir individuāls.

Gremošana ir ļoti smalks process. Tāpēc pareiza vielmaiņa ir ļoti svarīga svara nomešanā. Ir cilvēki, kuriem noteikti pārtikas produkti zarnu traktā provocē rūgšanas procesu. Ja tu tos lieto, tavs vēders izskatās kā bumba, jo ir sapūties. Pākšaugi, svaigi augļi un dārzeņi, rieksti, piens, cukurs, kafija…Šo sarakstu var turpināt bezgalīgi, jo katram cilvēkam ir savas īpatnības.

Līdzeklis, par kuru mēs šodien vēlamies pastāstīt, ne vien paātrina metabolismu, bet arī palīdz to normalizēt un sakārtot. Šo dzērienu drīkst un vajag lietot visiem, kam interesē svara samazināšana. Tas ir ļoti viegli pagatavojams un sastāv tikai no divām sastāvdaļām. Tā ir īsta tievēšana slinkajiem mājas apstākļos!

Lai pagatavotu dzērienu, tev vajadzēs 200 ml ūdens un 1/2 tējkarotes kanēļa. Nelielā traukā sajauc abas šīs sastāvdaļas un vāri 5 minūtes. Ļauj dzērienam atdzist un izdzer. Lieto tukšā dūšā no rītiem, ja tev nav problēmu ar kuņģa-zarnu traktu. Pretējā gadījumā - 30 minūtes pēc brokastīm.

Tieši kanēlis ir tā garšviela, kas labvēlīgi ietekmē tievēšanas procesu. Nonākot organismā, kanēlis paātrina vielmaiņas procesus, samazina apetīti un stabilizē insulīna izstrādi. Kanēlis normalizē kuņģa skābes daudzumu, pasargā no kolikām un uzpūšanās. Droši pievieno to saviem iecienītākajiem ēdieniem un pamazām tievē! Lai sasniegtu rezultātu, izmanto tikai svaigu un kvalitatīvu Ceilonas kanēli.

Veikalā nopērkamais lētais - Ķīnas kanēlis - tā ir citas kanēļa koka šķirnes miza. Pēc smaržas un izskata tie maz atšķiras. Tomēr Ķīnas kanēlis, salīdzinājumā ar Ceilonas kanēli, satur 100 reižu vairāk kaitīgās vielas - kumarīna, kas izraisa galvassāpes. Lai atšķirtu šīs šķirnes, aplūko uzrakstus uz iepakojuma. Uz Ceilonas kanēļa būs atzīme Cinnamomum zeylonicum, bet Ķīnas kanēli reizēm marķē kā Cinnamomum aromaticum. Jebkurā gadījumā lieto kanēli ar prātu. Šī garšviela būs vērtīga, ja tiks lietota ar mēru. Un atceries, ka kanēli nedrīkst lietot cilvēki ar paaugstinātu asinsspiedienu. Tas ir kontrindicēts arī grūtniecēm un ar krūti barojošām māmiņām.

Lai nostiprinātu iegūtos rezultātus, ievēro pareizu ēšanas režīmu un regulāri veic fiziskos vingrinājumus. Skriešana, peldēšana, riteņbraukšana vai vienkārši staigāšana ar kājām vēl nevienam nav kaitējusi!

Piekrīti, ka tā ir fantastiska sajūta, kad vari apēst kaut ko kalorijām bagātu un nedomāt par liekajiem kilogramiem. Tāpēc neaizmirsti pastāstīt arī savām draudzenēm, kā var viegli notievēt un paātrināt vielmaiņu.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!