Šīs 13 dabas antibiotikas pasargās jūs no 90% slimību!

Šīs 13 dabas antibiotikas pasargās jūs no 90% slimību!

Cilvēka veselībai ir ļoti svarīgi, lai organismā nokļūtu antibiotikas. Tieši tās ir spējīgas cīnīties ar kaitīgajām baktērijām, kuras ir par iemeslu nopietnām slimībām. Pirmās sintētiskās antibiotikas tika radītas 1909. gadā. “Salvarsāns” bija domāts sifilisa ārstēšanai, rakstīja “Gotta do the right thing”.
Šo antibiotiku izmantoja līdz pagājušā gadsimta 40tajiem gadiem. Tad to aizstāja ar penicilīnu.
Daudz vēlāk medicīnā sāka plaši izmantot antibiotikas dažādu infekciju ārstēšanai, kuru izcelsme nebija saistīta ar baktērijām.

Tomēr ne visi cilvēki zina, ka antibiotikas ir efektīvas tikai pret baktērijām, tās neatstāj nekādu iespaidu uz vīrusiem, pelējumu un sēnītēm.
Ar nožēlu jāsecina, ka nekontrolēta antibiotiku lietošana ievērojami samazinājusi to efektivitāti. Tieši tāpēc mikrobi kļuvuši nejūtīgi pret zālēm.
Būdami dzīvi organismi, baktērijas prot pielāgoties jebkurai videi, lai izdzīvotu. Tieši tāpēc šajā rakstā mēs nolēmām pastāstīt par dabas antibiotikām, kas ir spējīgas izārstēt cilvēku praktiski no visām slimībām.
Jau senatnē cilvēce izmantoja šīs antibiotikas, lai ārstētos no slimībām.
Dažas no šīm garšvielām un zālītēm spēj bloķēt medikamentu iedarbību, tāpēc lietojiet tās prātīgi, iepriekš konsultējoties ar ārstu.

INGVERS

Šim aromātiskajam produktam piemīt vesels saraksts ārstniecisku īpašību. Ingvers ir dabas antibiotiķis, kurš spēj cīnīties ar infekcijām daudz labāk par ampicilīnu un tetraciklīnu.
Itāļu pētnieki ir noskaidrojuši, ka ingvers spēj iznīcināt pat tās baktērijas, kas nereaģē uz ārstēšanu ar tradicionālajiem preparātiem.

ĶIPLOKS

Ķiploks satur sēru (tas atbild par spēcīgo smaržu), kas ietekmē imunitāti. Ķiploks ir efektīvs cīņā ar baktērijām, kas jau izstrādājušas noturību pret antibiotikām.
Ķiploks aizkavē vēža rašanos, tam ir pretsēnīšu, pretvīrusu un pretparazītu iedarbība.

EIKALIPTS

Tas ir pats iedarbīgākais līdzeklis saaukstēšanās slimību, gripas un klepus ārstēšanai.
Eikaliptam piemīt antioksidantu, pretiekaisuma, pretsāpju, imūnsistēmu modelējošas un spazmolītiskas īpašības.
Eikaliptu var lietot iekšķīgi, lai ārstētu astmu, bronhītu un hroniskas plaušu slimības.

OLĪVKOKA LAPAS

Jūs, protams, zināt par olīveļļas labajām īpašībām, bet, visticamāk, nenojaušat par olīvkoka lapu priekšrocībām! Olīvkoka lapu ekstrakts normalizē cukura līmeni asinīs, darbojas kā antioksidants un kontrolē holesterīna līmeni. Fenola savienojumu saturs olīvkoka lapās efektīvi novērš un nogalina kaitīgās baktērijas un vīrusus.

SĪPOLI

Sīpoliem, tāpat kā ķiplokiem, piemīt fitoķīmiskas īpašības. Tie lieliski pazemina temperatūru, ārstē ausu infekcijas, sliktu dūšu un novērš elpošanas problēmas.
Ja plāno sīpola plēksnīti uzlikt uz brūces, var atvieglot sāpes, apstādināt asiņošanu un nogalināt visus mikrobus.

VITAMĪNS C

Tas ir viens no visefektīvākajiem līdzekļiem cīņā ar kaitīgajām baktērijām. Vitamīns C stiprina un stimulē dabisko antivielu veidošanos.
Vitamīnu C atradīsiet vairumā ogu, zirņos, tomātos, saldajos piparos, brokoļos, citrusaugļos, kivi, papaijā, dārzeņos ar tumšajām lapām.

GREIPFRŪTU SĒKLU EKSTRAKTS

Šo līdzekli veiksmīgi izmanto lai ārstētu vīrusu un bakteriālās infekcijas. Bez tam, greipfrūtu sēklu ekstraktu veiksmīgi izmanto lauksaimniecībā, lai cīnītos ar parazītiem, pelējumu, baktērijām, sēnītēm un ūdens attīrīšanai.

ĀBOLU ETIĶIS

Ābolu etiķis neiznīcina gļotādu, kas ir ļoti svarīgi angīnas ārstēšanai, ko izprovocējuši patogēni. Šis produkts gatavots no fermentētiem āboliem.
Līdzeklis efektīvi iznīcina “Staphylococcus aureus”, kā arī “Pseudomonas aeruginosa”, tāpat arī dažus sēnīšu un rauga veidus.


Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!