Sievietes raksturs pēc dzimšanas mēneša

Sievietes raksturs pēc dzimšanas mēneša

Pastāv dažādi raksturojumu veidi: pa dekādēm, mēness fāzēm, Zodiaka zīmēm, mēnešiem un datumiem, kas atbilst dzimšanas brīdim.

Piedāvājam noteikt sievietes raksturu pēc dzimšanas mēneša.

Janvāris

Šajā mēnesī ir dzimušas vispacietīgākās un ieturētākās sievietes. Tajā pašā laikā šīm sievietēm piemīt vīrišķīgs raksturs. Viņas nesūdzēsies un nežēlosies, bet gan lepni un patstāvīgi risinās savas problēmas. Janvāra sievietes ir lieliskas kulināres, bet uzkopšana gan viņām neiet pie sirds.

Februāris

Šajā mēnesī dzimušās sievietes ir uzstājīgas un spītīgas, ar sarežģītu raksturu. Viņām mēdz uzdot nervi, bet piemīt arī diezgan liela paškontrole. Viņas nekad nebaidās no grūtībām un ātri pieņem lēmumus, kas ne vienmēr izrādās pareizi. Ātri apvainojas un ir atriebīgas. Labi prot manipulēt ar cilvēkiem, tāpēc viņām vienmēr ir veiksmīga karjera. Ļoti mīl bērnus.

Marts

Šajā mēnesī dzimst visjūtīgākās sievietes. Viņas ir ļoti iespaidojamas un ievainojamas, reizēm kļūst ietiepīgas, kas rezultātā viņām pašām nāk par sliktu. Ļoti neizlēmīgas un uzskata sevi par nelaimīgām. Šīm sievietēm tik tiešām ir grūti gūt panākumus sava kautrīguma dēļ. Daba šīm sievietēm dāvājusi smalkumu un piemīlību, tāpēc viņas tā pievelk vīriešus-aizstāvjus.

Aprīlis

Aprīlī dzimušās sievietes izceļas ar tādām īpašībām kā drosme, neatlaidība un mērķtiecība. Ideāls papildinājums tam ir skaidrs saprāts un praktiskums. Viņas vienmēr zina, ko vēlas, tādēļ lēni, bet pārliecinoši sasniedz vēlamo, un necieš nestabilitāti. Emocijas un jūtas viņa vienmēr atstāj aiz veselā saprāta.

Maijs

Valdonīgas un prasīgas, apņēmīgas un bezkompromisu sievietes. Aizvainojumus nepiedod, tāpēc var viegli izšķirties no vīra, bet pēc tam to nožēlot. Tās ir ietiepīgas sievietes ar līdera īpašībām, tādēļ viņām vieglāk ir ieņemt priekšnieka kabinetu, nekā iziet pie vīra. Galvenā nozīme ir materiālai pārticībai.

Jūnijs

Jūnija sievietes ir uzmanīgas. Bieži viņas ir ievainojamas un neizlēmīgas, taču tik ļoti labsirdīgas, ka nekad nevienam neatriebsies. Viņām nepatīk konflikti, ir laba intuīcija, kas palīdz no šiem konfliktiem izvairīties. Viņu rīcība ir atkarīga no garastāvokļa.

Jūlijs

Šajā mēnesī dzimst viskautrīgākās sievietes. Viņas bieži pārdzīvo un nodarbojas ar sevis analizēšanu. Viņu dzīvē noteicošais ir garastāvoklis. Kautrīgas un romantiskas, prot dziļi just un pārdzīvot, taču nekad to neizrāda. Māja un ģimene jūlija sievietei ir pats galvenais.

Augusts

Vislepnākās un neatkarīgākās sievietes dzimst tieši šajā mēnesī. Viņas ir arī labsirdīgas un cēlas, bet varaskāras un pēc dabas - līderi. Viņām patīk būt uzmanības centrā. Šīm sievietēm ir izteikta harizma, un, neskatoties uz to, ka viņas pastāvīgi pievelk vīriešus, ļoti novērtē ģimeniskās attiecības. Ļoti godīgas un kārtīgas, tādēļ bieži mēdz būt pieviltas.

Septembris

Ātras dabas un emocionālās šī mēneša sievietes izceļas ar mērķtiecību un aprēķinu. Ārkārtīgi patmīlīgas un paskopas, tāpēc grūti atdod parādus. Viņām patīk būt kompānijās, bet vienmēr atceras par sava labuma gūšanu. Ļoti greizsirdīgas un neatkarīgas, tīrīgas, pedantiskas un ļoti labi prot gatavot.

Oktobris

Sarunā vienkāršas un asprātīgas, ļoti atbildīgas sievietes. Praktiskas un cēlsirdīgas. Lēmumus pieņem ļoti apdomīgi. Ir laba atmiņa. Šīs sievietes ir ļoti principiālas un nodevību nepiedod, lai gan vienmēr cenšas saglabāt ģimeni, kur viņām ir līdera loma. Ļoti saimnieciskas.

Novembris

Aprēķinātājas, sevi mīlošas un egoistiskas sievietes. Viņu dzīvesbiedriem nāksies samierināties ar to, ka viņu domas reti tiks ņemtas vērā. Taupīgas un ekonomiskas. Mīlestībā ļoti kaislīgas, seksuālas un temperamentīgas. Prot mīlēt dziļi un stipri.

Decembris

Emocionālas sievietes, kas ātri aizsvilstas. Neatlaidīgas un bezbailīgas, neatkarīgas un tiešas, viņas pārvarēs jebkurus šķēršļus, lai gūtu panākumus. Ļoti sabiedriskas, romantiskas, ideālistes, labas draudzenes. Nav īpaši taupīgas, toties ātras dabas, tāpēc ģimenes dzīvē viņām bieži mēdz būt grūtības.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!