Astroloģiskā prognoze 2020. gadam visām zodiaka zīmēm no astroloģes Ilzes Reihas

Astroloģiskā prognoze 2020. gadam visām zodiaka zīmēm no astroloģes Ilzes Reihas

Ieskats 2020. gada enerģētikā.

Pēc Maga zvaigznes 2020. būs Mēness gads, tāpēc valdīs mātišķa, sievišķa, bet mainīga enerģētika. Būsim jūtīgāki, emocionālāki, intuitīvāki un par primāro izvirzīsim ģimeni. Tas arī būtu pareizi, jo stipras valsts pamata taču ir stipra ģimene! Gads , tāpat kā Mēness fāzes debesu jumā, var būt mainīgs savās izpausmēs-brīžiem viss birs kā no pilnības raga, brīžiem prasīsies pēc labas plānošanas. Zīmīgi, ka Jaunais Gads sāksies starp diviem aptumsumiem. Ņemiet to vēra un jaunus projektus neuzsākat. Un jaunas apņemšanās ar 1.janvāri neuzņematies, no tā nekas prātīgs var nesanākt. Jaunu iniciatīvu laiks varētu būt ap janvāra nogali, kad aptumsumu enerģētika kliedēsies, iestāsies jauns Mēness..

Austrumu kalendāra enerģētika vēstī , ka līdz ar jaunas Mēness fāzes iestāšanos, 2020. gadā 24. janvārī 23:42, sāks valdīt metāla Žurka . Lai vai ko runā par Žurkas gadu, arī šis simbols lielā mērā saistīts ar ģimeni. Metāla stihija austrumniekiem nozīmē cīnītāju, kas vienmēr pastāvēs par sevi, šajā gadījuma arī par savējiem, it īpaši jau ģimeni! Varbūt šoreiz streikos iesaistīsies māmiņas, tēti, bērni un vecvecāki...?

Planētu izvietojums debesu jumā arī nav un nebūs no vienkāršajiem. Tomēr, katrs to jutīsim citādi. Tāpēc vispareizāk būtu veidot savas individuālās gada prognozes, un nesatraukties par publikācijām, kas vēstī trakas lietas Visumā. Tās prognozes, kas domātas visiem, nav domātas individuāli katram no mums.

Vislielākā enerģijas koncentrācija paredzēta Mežāža zīmes trešajā dekādē, kur visa gada garuma būs trīs nozīmīgākās planētas: Plutons, Jupiters un Saturns. Tāpēc arī runas par 12. janvāri un laiku tā tuvumā, jo šajā periodā planētas veidos tā saukto savienojumu. Tikai jāiegaumē tas, ka vienu no mums šis savienojums var tiešām ietekmēt, bet pārējie šo laiku pavadīs raustot plecus – mierīgi dzīvojot. Visvairāk gada problemātiskā enerģētika var ietekmēt pašus Mežāžus , kas dzimuši zīmes trešajā dekādē( 10.-20.) janvārim, Vēžus, kuri dzimšanas dienas svin ap 11.-22.jūliju, 3.dekādes Svarus( 12.-22.oktobris) un Aunus, kas dzimuši ap 10.-20. aprīli. Urāna ietekmi varētu sajust Vērši, Lauvas, Ūdensvīri un Skorpioni, šoreiz gan tie, kas dzimuši pirmajās dekādēs- šo zīmju sākumā.

Savukārt Neptūns var ietekmēt pašas Zivis, kur tas atrodas, Jaunavas , Strēlniekus un Dvīņus, kas dzimuši savas zīmes vidus posmā - 2. dekādē.(7.-10.datumi.)

Lilita pārsvarā slīdēs pa Auna zīmi, kas vēl aktivizēs karmas atstrādes tēmas Auniem, Svariem, Mežāžiem un Vēžiem visa gada garumā. Karmas mezgli vieglāk varētu raisīties Dvīņiem, Svariem un Ūdensvīriem. Finansiāli stabilāki var kļūt Mežāži, Vērši un Jaunavas.

Laulāties nevajadzētu Venēras cilpā, jeb čika laika, kas būs no 13.maija līdz 25.jūnijam.

Darba un auto lietās varētu būt kāds problemātiskāks laiks –Marsa cilpa no 10.septembra līdz pat 14.novembrim, kad labāk jaunus auto negādāt, darbu nemainīt, autoskola nestāties, braukšanas eksāmenus nekārtot.

Finansu darījumus būtu jāveic līdz 13.maijam, kamēr nav iestājusies Jupitera cilpa, kas vilksies līdz pat 13.septembrim, kad finansu plūsma atkal būs gludāka un veiksmīgāka visiem.


Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!