Seši Nostradama pareģojumi par to, kas notiks 2020. gadā. Paveras diezgan baisa aina…

Seši Nostradama pareģojumi par to, kas notiks 2020. gadā. Paveras diezgan baisa aina…

1555. gadā Mišels de Notrdams publicēja savus “Pravietojumus” – grāmatu, kas vēlāk tika nosaukta par “Nostradama pareģojumiem”, kurā paredzēja nākotni. Viņš precīzi paredzēja daudzus 20. gadsimta notikumus: Pirmā pasaules kara iemeslus, Otrā pasaules kara sākumu, Hitlera nākšanu pie varas Vācijā, Džona Kenedija slepkavību un pat Dvīņu torņu traģēdiju 2001. gadā. Pēc ekspertu domām, Nostradama pareģojumi nosedz laika posmu līdz 3979. gadam. Franču astroloģe un pareģojumu speciāliste Ambera Mišo ir atšifrējusi pareģojumus, kas attiecas uz 2020. gadu un konstatējusi daudz interesanta…

Lūk, seši visspilgtākie no tiem:

Lielā kara beigas

Pareģojumā teikts, ka varenā austrumu lielvara pieveiks varenos rietumus. Un lai gan līdz militāram konfliktam lieta vēl nav nonākusi, ASV un Ķīna jau vairākus gadus cīnās apjomīgā tirdzniecības karā, kas pagājušajā gadā saasinājās, pateicoties ASV prezidenta Donalda Trampa centieniem ar jebkuriem līdzekļiem vājināt Ķīnas smartfonu ražotāju Huawei. Viss norāda uz to, ka šogad šis karš varēt beigties un starptautiskajā arēnā parādīsies jauna ekonomiskā lielvara – Ķīna.

Anglijā būs jauns karalis

Anglijas karalienei Elizabetei II ir jau 93 gadi. Kopš viņas kronēšanas Lielbritānijā ir nomainījušies 13 premjerministri, bet ASV – 13 prezidenti. Lai gan pati karaliene jau ne reizi teikusi, ka ir gatava nodot troni pēcnācējiem, Nostradama pareģojums vēsta, ka “kritīs Londonas tilts” – visticamāk, karaliene aizies mūžībā, bet tronis pāries Čārlzam.

Kima Čenuna valdīšanas beigas

Ziemeļkorejas iedzīvotāji dzīvo pilnīgā izolācijā un informācijas vakuumā – šajā valstī praktiski nenonāk nekādas ziņas no ārpasaules. Ja ticam Nostradama pareģojumiem, šis gads būs izšķirošs ziemeļkorejiešiem: viņi sacelsies un nomainīs savu diktatoru, kuram ir tikai 35 gadi.

Vēl neredzēti mežu ugunsgrēki

Pagājušajā gadā postoši mežu ugunsgrēki pārņēma Kaliforniju un Amazoni. Taču pareģojumi vēsta, ka tā ir tikai maza daļa no tā, kas gaidāms šogad Eiropā: liesmas pārņems Portugāli, Spāniju, Nīderlandi, Franciju un Vāciju. Nostradams paredz arī nekontrolējamas uguns nelaimes Kalifornijā un Ņūmeksikā.


Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!