10 pazīmes, kas liecina, ka tu esi atkarīga no sava vīrieša

10 pazīmes, kas liecina, ka tu esi atkarīga no sava vīrieša

Mīlestība ir skaista, taču arī tajā nedrīkst zaudēt mēra sajūtu. Kaisles apžilbināta, izmisīga mīlestība ir slimīga, jo mīlētājs kļūst emocionāli atkarīgs, un viens pats vairs nespēj būt laimīgs. Psihologi ir noskaidrojuši, ka pastāv vairāki signāli, kas norāda uz to, ka iemīlējusies sieviete sagrauj pati sevi. Lūk, pazīmes, kas liecina, ka esi kļuvusi atkarīga no vīrieša.

1.Tu esi kā apmāta bailēs viņu pazaudēt.

Tevi biedē, ka tas var kādreiz notikt, un jūs ar mīļoto varat izšķirties. Un dzīve būs beigusies, turklāt vārda tiešā nozīmē. Jo tu noteikti esi jau domājusi par pašnāvību, ja pēkšņi viņa vairs nebūs tavā dzīvē.

2.Tu esi laimīga tikai ar viņu. Tu nespēj pat iedomāties, ka tev varētu būt labi ar kādu citu. Tāpēc uz visiem pasākumiem, uz kino vai teātri jūs ejat tikai kopā.

3.Tu vienmēr esi gatava tuvībai. Pat tad, ja tev kaut kas sāp vai neapmierina intīmā brīdī, tu tik un tā piekrīti tuvībai. Citādi viņš var apvainoties un aiziet.

4.Tu naudu tērē tikai viņam. Pasniegt mīļotajam dāvanas bez iemesla ir brīnumjauki. Tomēr, ja dāvanas dēļ tu atsakies pati no savām vajadzībām, tas norāda vienīgi uz to, ka tu sevi nostādi viszemāk.

5.Tu apskaud viņa draugus. Ja jūs pavadāt vakaru kopā ar viņa draugiem, tad tev tas ļoti nepatīk, jo viņam taču ir jābūt tikai ar tevi.

6.Tu jūties vainīga, kad laiku pavadi bez viņa. Vakars kopā ar draugiem, nedēļas nogale laukos pie radiem vai atvaļinājums bez viņa, kura laikā tu izjūti prieku, liek tev pārdzīvot. Jo tu taču atļāvies būt laimīga bez viņa.

7.Tu domā, ka viņš varētu tevi piekrāpt. Tu jūties nedroši, tāpēc pastāvīgi nomoki sevi ar domām par to, ka viņš tevi var pamest citas sievietes dēļ. Un šī uzmācīgā doma tevi nomoka tiktāl, ka tu ar katru dienu kļūsti arvien īgnāka un drūmāka.

8.Tu esi atkarīga no viņa viedokļa. Kad cilvēks ir iemīlējies, tad viss, ko runā un dara viņa mīļotais, izraisa sajūsmu. Tomēr ir jābūt arī pašai savām domām, sevišķi tev svarīgu lēmumu pieņemšanā.

9.Tu vēlies vienmēr būt viņam līdzās. Tu pastāvīgi mīļoto ņem sev līdzi visur - pie ginekologa, pie draudzenēm un pat uz veikalu pēc zeķbiksēm. Tu to dari nevis kaut kāda īpaša iemesla dēļ, bet vienkārši tāpēc, ka nespēj būt viena.

10.Tu dzīvo tikai ar domām par viņu. Tu esi pilnībā pazaudējusi savu emocionālo neatkarību, jo esi laimīga tikai kopā ar viņu. Dienās, kad tu viņu neredzi, tu domā tikai par viņu un par gaidāmo tikšanos. Tu aizmirsti pati par sevi un savu personīgo dzīvi.

Tātad, ja tu nespēj iedomāties savu dzīvi bez mīļotā, ja viņš tev ir kļuvis par Visuma centru, bet tu pati esi tikai mazītiņa zvaigznīte viņam līdzās, tad tas ir signāls, ka tu esi atkarīga no sava vīrieša līdz tādai pakāpei, ka zaudē sevi kā personību. Un tam var būt visai bēdīgas sekas. Tātad, ir jāaizdomājas par to, ka tu esi individualitāte, nevis sava partnera papildinājums.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!