Sešas lietas, kas vēsta par drīzu šķiršanos

Sešas lietas, kas vēsta par drīzu šķiršanos

Katras meitenes dzīvē var pienākt brīdis, kad viņa sāk ievērot, ka mīļotais cilvēks pakāpeniski no viņas attālinās. Tas var kļūt par priekšvēstnesi drīzai attiecību saraušanai, kuras tomēr ir vēlme saglābt vai arī sagatavoties iespējamajām beigām.
Daudzi cilvēki pat neievēro mirkli, kad attiecības sāk jukt. Neviens jau uz līdzenas vietas nespēj pateikt: “Piedod, bet mums jāšķiras.” Tādēļ ļoti svarīgi laicīgi pamanīt izmaiņas partnera uzvedībā un būt gatavai, ka viņš drīz uz visiem laikiem pazudīs no jūsu dzīves.

Viņš sāk izvairīties no kopīgas laika pavadīšanas

Pēc kopīgām pastaigām , izklaides iestāžu apmeklējumiem un laika pavadīšanas ar draugiem, viņš aizvien biežāk sāk meklēt iemeslus, lai izvairītos no satikšanās reizēm, vai pavadīt brīvdienas atsevišķi (ja dzīvojat kopā). Tas, protams, var būt saistīts ar ļoti noslogotu darba grafiku vai problēmām darbā. Bet, iespējams, viņš cenšas atlikt izšķirošo sarunu, jo vēl nav tai gatavs.

Viņš ar visu savu būtību izrāda neapmierinātību, atrodoties blakus

Jūs ne tā nostājāties, ne tā paskatījāties, jūsu izvēlētais balss tonis tracina viņa dzirdi, bet šīs sarkanās zeķes izsauc viņam vemšanu. Jo tuvāk nāk šķiršanās brīdis, jo vairāk trūkumu un nepilnību viņš ir spējīgs atrast visikdienišķākajās situācijās.

Viņš ir spējīgs uzsākt strīdu bez iemesla

Ja jebkuram citam cilvēkam tas šķistu nenozīmīgi, tad jūsu partneris sāk aizvien biežāk piesieties katram sīkumam. “Kāpēc manas zeķes nav sakārtotas pēc krāsas? Kā es lai vispār tev uzticu savas lietas?”

Viņš bieži sarunājas un sazvanās ar citu meiteni

Protams, nav izslēgts, ka viņa ir jaunā darba kolēģe vai sena paziņa, kura sen nav satikta. Un pat ja viņa ir ļoti simpātiska, tas vēl nedod iemeslu apsūdzēt partneri neuzticībā. Pretējā gadījumā meitene var kļūt par viņa rezerves variantu, pie kuras viņš dosies uzreiz pēc šķiršanās.

Viņš arvien biežāk runā par jūsu attiecībām un katru reizi saskata tajās problēmas

Lietas, kas pirms tam šķita sīkums, pēkšņi kļuvušas par milzu problēmu, kuras partneris akcentē ar īpašu uzmanību.

Viņš vairs nestāsta par savu ikdienu

Visu, kas notiek viņa dzīvē jūs uzzināt no jebkura cita informācijas avota, tikai ne no viņa paša. Viņš kļūst noslēgts un vairs neuztver jūs kā cilvēku, ar kuru kādreiz dalījies it visā.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!