Septiņi veidi, kā laulībā pēc bērnu piedzimšanas saglabāt dzirksteli

Septiņi veidi, kā laulībā pēc bērnu piedzimšanas saglabāt dzirksteli

Precētiem pāriem ar bērniem varētu likties grūti attiecībās saglabāt dzirksteli un romantiku, ja visa nakts ir pavadīta mierinot raudošu mazuli. Jāņem vērā, ka dažiem cilvēkiem pāreja no sievas un vīra lomas uz mammas un tēta lomu var būt nomācoša. Tomēr arī pēc bērna piedzimšanas ir iespējams saglabāt romantiku jūsu attiecībās, ja pamēģināsiet kādu no šiem ieteikumiem.

Randiņš reizi mēnesī

Visticamāk randiņu dēļ jūs viens otrā iemīlējāties, tāpēc randiņu turpināšana arī šajā periodā varētu palīdzēt saglabāt romantiku jūsu attiecībās. Tam nav jābūt ārkārtīgi dārgam vai smalkam randiņam. Pilnīgi pietiek arī ar parastu maltīti un pasmiešanos par notiekošo. Galvenais reizi mēnesī atrodiet laiku, lai to veltītu viens otram, un pieturieties pie šī plāna. Tomēr atceries, ka palikšana mājās neskaitās kā randiņš.

Mīlestības izrādīšana un labu lietu darīšana ikdienā

Vai atceries tos laikus, kad jūs viens otram piezvanījāt vai aizsūtījāt ziņu tikai lai apsveicinātos? To nevajadzētu pārstāt darīt. Turpini savai otrajai pusītei sūtīt mīļas ziņas pat tad, kad jums jau ir piedzimuši bērni. Atstāt savam dzīvesbiedram mīļu zīmīti zem spilvena vai kabatā ielikt viņa mīļākos saldumus neprasa pārāk lielu piepūli, taču tas parāda, cik ļoti tu mīli un rūpējies par viņu.

Izsaki komplimentus

Ikvienam patīk saņemt komplimentus, tāpēc novērtē sava partnera paveikto vismaz reizi dienā, jo tas var palīdzēt stiprināt jūsu laulību. Esi arī vērīgs un ieklausies savā partnerī. Iespējams, tavs partneris tev izteiks komplimentus jomās, kurās pats tādus vēlas saņemt. Taču nekad nesaki komplimentus, ja tu tos nedomā patiesi.

Mājas ir jūsu svētnīca

Pat esot mājās, jūs varat radīt romantisku noskaņojumu. Lai arī ir grūti radīt romantisku atmosfēru mājās, kur ir pilns ar izmētātām rotaļlietām un netīriem traukiem, ir daži ieteikumi, kas tev var palīdzēt mājās radīt romantisku patvērumu. Dāviniet viens otram ziedus vai skatoties televīziju, nogrieziet romantiskāku apgaismojumu un iededziet sveces. Pat ja jūs vienkārši runājieties, ieslēdziet patīkamu fona mūziku. Vienmēr mēģiniet mājās uzturēt kārtību, lai jūs justos mierīgi un relaksēti (neatstājiet netīro veļu mētājoties pa visu māju).

Dariet mājas darbus kopā

Daudzās laulībās mājas darbu sadalījums var radīt spriedzi. Visbiežāk kādam no partneriem var likties, ka viņš mājas darbu darīšanā iesaistās vairāk kā otrs. Lai no tā izvairītos, pamēģiniet mājas darbus darīt kopā. Tā jūs vienlaicīgi pavadīsiet laiku kopā un satuvināsieties. Šobrīd ģimene un bērni ir svarīgākās lietas jūsu dzīvē, tāpēc nepārslogojiet sevi pārlieku un izbaudiet jūsu kopīgo laiku.

Nelietojiet telefonus pie vakariņu galda

Pasaulē, kurā mēs dzīvojam, liela daļa cilvēku nešķiras no saviem telefoniem pat pie vakariņu galda. Tāpēc, lai jūsu attiecības ģimenē pēc bērnu piedzimšanas būtu veselīgas, jums vajadzētu noteikt, ka, ieturot kopīgas maltītes, telefoni netiek izmantoti. Tas jums dos laiku kopīgām sarunām pie vakariņu galda un stiprinās jūsu savstarpējās attiecības.

Pārcelieties uz jaunu mājvietu

Ne visiem pārcelšanās sniedz pozitīvas izjūtas, tomēr dažas mājas ir piepildītas ar sliktām atmiņām. Ja arī jūsu ģimenei ir vajadzīgs jauns sākums, tad pārcelšanās, meklējot sev jaunu dzīvesvietu, var stiprināt jūsu laulību. Tas jums noteikti dos jaunus iespaidus, īpaši, ja pārvāksieties uz plašākām un labākām telpām, jo tas nāks par labu gan jūsu laulībai, gan bērniem. Jaunas mājas var satuvināt laulātos pārus, lai no jauna piedzīvotu jaunas lietas.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!