Uz kura pirksta sieviete nēsā gredzenu, tādu karmu un likteni viņa sev rada

Uz kura pirksta sieviete nēsā  gredzenu, tādu karmu un likteni viņa sev rada

Kā ar gredzena palīdzību var koriģēt savu likteni?

Sievietes izsenis ir nēsājušas rotaslietas un sievietei jau no dabas piemīt tiekšanās uz skaistumu. Taču ne visi zina, ka uzliekot sev rotas, jūs dodat startu spēcīgām programmām, kas var uzlabot jūsu likteni, bet var arī ievērojami sabojāt jums dzīvi. No tā, uz kura pirksta tiek uzvilts gredzens, atkarīga tā iedarbība uz jūsu likteni. Labā roka ir vīrišķā, aktīvā, un gredzenu nēsāšana uz labās rokas pirkstiem palīdz mums aktivizēt noteiktas dzīves sfēras un aspektus. Kreisā roka ir sievišķā, pasīvā. Rotu nēsāšana uz kreisās rokas pirkstiem spēj jūs aizsargāt no noteiktām situācijām un enerģijām.

Uz kura pirksta tiek vilkts gredzens

Īkšķis simbolizē galvu.

Labās rokas īkšķis atbild par loģiku, par vīrieša saprātu. Ja jums šo īpašību trūkst, varat uz šī pirksta nesāt zelta gredzenu ar spilgti sarkanu, oranžu vai dzeltenu akmeni. Bet, ja tieši pretēji, jūs gribat nedaudz neitralizēt savu pragmatismu, tad uz labās vai kreisās rokas īkšķa nēsājiet sudraba gredzenu ar aukstās nokrāsas akmeni. Tas palīdz pastiprināt intuīciju, meditēt un garīgi attīstīties.

Rādītājpirksts - tas ir mūsu ego un mūsu spēks.

Kāpēc ir tik nepatīkami, kad kāds jūs baksta ar pirkstu? Norādot uz kaut ko, tas izstaro spēcīgāko enerģijas plūsmu. Norādot uz cilvēku, par pārsist viņa auru, mēs ielaužamies viņa personīgajā telpā, un no tā rodas diskomforts.

Ja cilvēks dusmās sāk bakstīt otru ar pirkstu, tas var beigties ar auras pārsišanu un slikto programmu ieviešanu. It īpaši tas attiecas uz labās rokas rādītājpirkstu.

a jūs no savas puses pieļaujat tādu neapzinātu darbību, labāk šo enerģiju mīkstināt, jo viss taču atgriežas agri vai vēlu saskaņā ar karmas likumu. Tāpēc uz rādītājpirksta var nēsāt sudraba gredzenu ar aukstās nokrāsas akmeni. Sudrabs pat neitralizēs jūsu vēlēšanos kādu “bakstīt”.

Nēsājot sudraba gredzenu uz labās rokas rādītājpirksta, jūs pasargāsiet citus no savām neapdomīgajām darbībām.

Un arī uz kreisās rokas rādītājpirksta jūs varat nēsāt sudraba gredzenu, lai pasargātu paši sevi.

Zeltu uz rādītājpirksta labāk nenēsāt.

Tas ir kā antena, un pacelts uz augšu, savieno mūs ar dievišķo (Paskatieties uz svēto ikonām).

Ja jums jāpieņem lēmums - paceliet labās rokas rādītājpirkstu pret debesīm, iepriekš noņemot sudrabu, un uzdodiet Debesīm savu jautājumu. Atbilde būs.

Rotu nēsāšana uz vidējā pirksta.

Šis ir vissarežģītākais pasākums. Tas sagādā visu karmisko programmu aktivizāciju un likteņa pārsteigumus. Vājos tas var salauzt, bet stipros - padarīt vēl stiprākus. Tas nepieciešams, lai pēc iespējas ātrāk atstrādātu karmiskos uzdevumus un pārietu uz nākamo savas attīstības līmeni. Bet ja jūs vēl nejūtas sevī spēkus iziet pārbaudījumus, tad labāk nenēsājiet gredzenu uz labās rokas vidējā pirksta.

Kreisās rokas vidējais pirksts

tieši pretēji, palīdzēs nolīdzināt karmiskās atstrādes asos stūrus, tā kā no tiem mums tāpat nav, kur likties, un kaut ko varbūt izdodas atlikt uz vēlāku laiku. Taču tam noteikti jābūt sudrabam ar aukstās nokrāsas akmeni.

Zeltnesis

atbild par veiksmi, ģimeni, mīlestību, realizāciju sociumā. Uz labās rokas zeltneša viennozīmīgi jānēsā zelts, lai aktivizētu visas šīs dzīves sfēras.

Mazais pirkstiņš

simbolizē praktisko domāšanu, intuīciju, komunikabilitāti, sabiedriskumu. Uz labās rokas mazā pirkstiņa labi ir nēsāt zelta gredzenu, vēlams, ar sarkanu akmeni. Tas ļaus jums attīstīt komerctalantu, viegli vadīt pārrunas un slēgt darījumus.

Sudrabu uz labās rokas mazā pirkstiņa ieteicams nēsāt tikai tādā gadījumā, ja jūs esat noguruši no aktīva dzīvesveida un jums nepieciešama atelpa.

Kreisās rokas mazais pirkstiņš arī ir diezgan bīstams rotu nēsāšanas ziņā. Kaut ko nēsāt uz šī pirksta drīkst tikai tie, kas ir gatavi norobežoties no sabiedrības, gatavs vientuļnieka dzīvesveidam un kam ir materiāls atbalsts. Pretējā gadījumā jūs varat kļūt par pasaules staigātāju un pārvērsties par vientuļu vilku.

Ievērojot šādus vienkāršus noteikumus, jūs spēsiet aktivizēt vajadzīgās enerģijas savā dzīvē un koriģēt tās, kuras jums pašreiz ir nevietā.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!