Septiņi intuitīvi signāli, ko tev nevajadzētu ignorēt

Septiņi intuitīvi signāli, ko tev nevajadzētu ignorēt

Cilvēkiem daba ir dāvājusi brīnišķīgu dāvanu – gaišredzības dāvanu. Lielākā daļa cilvēku teiks, ka tā ir reta parādība, kas piemīt tikai nedaudziem, taču viņi kļūdās. Kaut kur dziļi dvēselē mums visiem piemīt sestais prāts. Mēs visi reaģējam uz intuīciju. Problēma tikai tā, ka ne visi ir attīstījuši savas spējas izmantot intuīciju mūsu pašu labā. Tomēr, ja pēdējā laikā esi izjutis dažādas jocīgas, tomēr interesantas sakritības, kurām nespēj rast skaidrojumu, iespējams, ka tu esi pavisam tuvu, lai atklātu sevī tā saucamo sesto prātu. Atceries, ka lai arī signāli, ko mums sūta intuīcija, var būt pārāk sarežģīti un mums grūti saprotami, tās ir labākās ceļa zīmes, ko saņemam savā dzīvē.

Izlasi par šiem septiņiem signāliem, ko sūta tava intuīcija:

Tev ik pa laikam ir slikta pašsajūta

Lai kādi arī būtu apstākļi tavā dzīvē, ķermenis uz tiem vienmēr reaģēs. Tāpēc, ja tu pamani, ka pēkšņi sāc justies slikti vai savādi, uzmanies no iemesliem, kas tev licis šādi justies. Tavs ķermenis reaģē uz pārmaiņām, tāpēc rūpīgi ieklausies tajā, ko tavs ķermenis tev vēlas ar to pateikt.

Tava iekšējā balss saka: “Nedari to!”

Ja tava intuīcija tev burtiski lūdzas, lai tu apstājies un apdomā pirms sāc rīkoties, tad tev vajadzētu iepauzēt un kārtīgi apdomāt iesāktos soļus. Kad tieši viss nogāja greizi? Kurā brīdī tava iekšējā balss lika tev apstāties? Mēģini ieklausīties sevī un izprast šo situāciju. Bet pāri visam – uzticies savai intuīcijai! Tas viss nenotiek bez iemesla.

Tev pēkšņi sagriežas vēders

Vai tev kādreiz ir bijusi sajūta it kā tev bez iemesla gribētos vemt? Ir cilvēki, kuriem šāda sajūta mēdz būt izteikta. Tā nav tā patīkamā sajūta, kad liekas, ka vēderā lido taureņi, tas drīzāk līdzinās nezvēram, kas plosās pa tavu vēderu. Neatstāj bez ievērības to, ja tavs vēders sāk trakot, tā parasti ir zīme, ka var notikt kas nelāgs.

Tev pēkšņi parādās atbilde uz ilgi atliktiem lēmumiem

Vai tev ir gadījies, ka ilgi nevari izlemt starp divām lietām, un tad pilnīgi negaidīti tev gluži kā zīme parādās atbilde uz kādu no jautājumiem. Izrādās, tā notiek ar daudziem cilvēkiem. Ja tu sevī ieklausies, tad nav brīnums, ka tev ik pa laikam šādas zīmes parāda turpmāko ceļu. Nenovērtē par zemu savu intuīciju un seko zīmēm.

Tev negaidīti gribas sākt darīt kādu konkrētu lietu

Tā parasti notiek ar cilvēkiem, kuri rūpīgi ieklausās savā iekšējā balsī. Tev pēkšņi var rasties sajūta, ka kāds burtiski spiež tevi sākt darīt kaut ko. Lai ko tu darītu, tev parādās zīmes, kas liecina par to, ka tev jādara šis darbs. Rodas sajūta, ka tas ir kāds augstāks mērķis, kas tev noteikti jāizpilda.

Tavu prātu nodarbina kāds konkrēts jautājums

Mūsu domas vada mūsu dzīvi, un tām piemīt liels spēks. Domas var mūs aizvest uz tālām vietām un atklāt nezināmus noslēpumus. Taču lai kādus neizdibināmus ceļus tās ietu, tam vienmēr ir kāds iemesls. Ja tev ir sajūta, ka pēdējā laikā tavs prāts ir īpaši nodarbināts ar kādām domām, mēģini atrast tam iemeslu. Iespējams, tu neesi atrisinājis kādus svarīgus jautājumus, kam nepieciešams pievērst uzmanību.

Tevi pārņem jocīga priekšnojauta, kas nepazūd

Vai tā būtu zosāda, pēkšņas garastāvokļa maiņas vai vienkārši jocīga sajūta, kas neliek tev mieru vairākas dienas, tā ir tava intuīcija, kas mēģina tev kaut ko pateikt.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!