Septiņas lietas, kuras vienmēr jātur noslēpumā. Ne visu vajag stāstīt citiem

Septiņas lietas, kuras vienmēr jātur noslēpumā. Ne visu vajag stāstīt citiem

Ja jūs visu vienmēr izstāstīsiet citiem, jūsu dzīve ar laiku ļoti sarežģīsies, raksta Curejoy.
Dažas lietas ir jāpatur noslēpumā. Sarunas par nākotnes plāniem vai diētu nav pārāk laba ideja. Jūs var mēģināt demotivēt. Arī par ģimenes problēmām un personīgās dzīves neveiksmēm visiem nav jāzina.
Iegaumējiet, ne visi cilvēki rīkojas cēlu mērķu vadīti. Ir arī tādi, kas izmantos jebkuru informāciju, lai jūs novājinātu.

Tādēļ vienmēr glabājiet noslēpumā šīs septiņas lietas:

Nākotnes plāni.

Jūs ļoti gribat izstāstīt draugiem savus ambiciozos nākotnes plānus. Jūs cerat, ka viņi jūs atbalstīs. Bet var notikt pavisam otrādi.
Nav izslēgts, ka daži sāks jūs atrunāt, tā iedragājot jūsu mērķtiecību. Iespējams, viņi teiks, ka jums tas nemaz nav pa spēkam. Galu galā jūsu ticība sev sāks šķobīties.
Un ja jūs pastāstīsiet citiem savu biznesa plānu vai kādu komercideju, tad, iespējams, kāds to mēģinās jums nozagt. Vienmēr atcerieties, apkārt ir daudz cilvēku – demotivatoru, kuri to vien gaida, lai kādam “piesietos”.

Draugu noslēpumi.

Visu, kas jums tiek izstāstīts kā noslēpums, ir jāglabā aiz septiņām atslēgām. Piemēram, draudzene jums izstāstījusi par problēmām attiecībās, vai par to, ka viņai piedāvāts jauns darbs. Nestāstiet ko dzirdējāt nevienam! Ar to pietiek, lai izjauktu jūsu draudzību.
Un vēl: nebaumojiet. Ja esat par kādu uzzinājis kaut ko nepatīkamu, par ko līdz galam neesat pārliecināts, paturiet jaunumus pie sevis. Visiem tas nav jāzina.

Ģimenes problēmas.

Bieži strīdaties ar partneri? Laulība uz izjukšanas robežas? Tas nevienam nav jāzina! Stāstot par problēmām ģimenē, jūs apkārtējo acīs izskatāties vāja un bezpalīdzīga. Problēma kļūst vēl lielāka, ja tā visu laiku tiek apspriesta. Pieņemsim, ka jūs žēlojaties par kādu jūsu partnera īpašību, kas jūs kaitina. It kā jau nekas, bet jūs taču pazemojat savu partneri citu acīs. Un ja to uzzinās viņš pats, noteikti apvainosies.

Personīgā dzīve.

Protams, ikvienam ir patīkami palielīties draugu lokā vai kolēģu starpā ar izdevušos randiņu. Vēlme palepoties ar savu partneri ir tik liela!
Bet stāstīt citiem savas personīgās dzīves detaļas ir ļoti slikts ieradums. Tas sagrauj to tuvību un intimitāti, kas pieder tikai jums diviem.


Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!