Precībām labākās dienas

Precībām labākās dienas

Pirmdienai atbilst Mēness, tādēļ tā tiek uzskatīta par vienu no piemērotākajām kāzu dienām.

Otrdienu pārvalda Marss, kas laulības dzīvi vārīs kā putras katlu uz atklātas liesmas.

Trešdienas saimnieks ir Merkurs. Tā ir diena, kad laulībā jādodas brīvību mīlošiem, radošiem un attiecībās vienlīdzīgiem cilvēkiem. Patriarhāta cienītāji šādu savienību ilgi neizturēs.

Ja jaunais pāris vēlas izveidot ģimeni, radīt bērnus un dzīvot četrās sienās,Ceturtdiena nebūs piemērotākā diena, kad doties laulībā, jo dienas pārvaldniekam Jupiteram patīk sociāli aktīvi cilvēki, kuri izvirza augstus mērķus un mīl gozēties sabiedrībā.

Romantiķiem, jutekliskas, iejūtīgas un maigas attiecības mīlošiem iesakāma ir Piektdiena, kad savu mīlas spēku izrāda Venēra.

Laulājoties Sestdienā, esat gatavi sevi veltīt uzticīgai kalpošanai ģimenei un tā var izdoties kā pamatīga savienība, tā ļoti lielu atbildību prasoša un pat smagnēja.

Bet tos, kas altāra priekšā stājas Svētdienā, var no sirds apsveikt! Saule viņiem dāvās prieku, radošu pacēlumu un krāšņu dzīvi.

Ņemot vērā Mēness atrašanos Zodiakā, laulībām labvēlīgas ir tās dienas, kad Mēness atrodas draudzīgajā Vērša, Strēlnieka, Zivs, Mežāža, Svaru zīmē. Savukārt slavenais astrologs Sergejs Vronskis kā vēlamākās laulībām atzīmēja 10., 11., 13., 17., 21., 26., 27. Mēness dienu ar obligātu ieteikumu izvairīties no Čika laika…Pārāk daudz nosacījumu, lai būtu skaidrs, ka nekā vienkārša te nav. Un arī nevar būt, jo gan pēc būtības, gan astroloģiski kāzas nozīmē virkni fundamentālu izmaiņu personas dzīvē. Nebūs vairs tā, kā bija līdz šim. Nemoralizēšu par paša fakta un solījumu apzināšanos, vien piebildīšu, ka astroloģiski statusa maiņa un ģimenes izveide ne tikai horoskopā “iekustina” pavisam citus dzīves un darbības laukus, kā esot brīvā putna statusā, bet arī nozīmē nonākt atbildības un pienākumu kontroliera Saturna redzeslokā, kurš mērīs jūsu varēšanu un gribēšanu tikt galā ar solīto. Un attiecīgi ļaus pāriet nākamajā līmenī vai sados pamatīgi pa nagiem..

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!