Kāpēc būtu svarīgi neizmest bērna piena zobus,bet saglabāt tos? Tie var glābt dzīvību!

Kāpēc būtu svarīgi neizmest bērna piena zobus,bet saglabāt tos? Tie var glābt dzīvību!

Daudzi vecāki saglabā savu bērnu piena zobus, jo tie ir vērtīgs ģenētiskais materiāls, kas varētu palīdzēt cīņā ar dažādām nopietnām slimībām.
Amerikāņu zinātnieki apgalvo, ka piena zobi satur cilmes šūnas, ko var izmantot visās medicīniskajās procedūrās. Šodien daudz tiek runāts par un ap cilmes šūnām. Iespējams, ka esat par tām dzirdējuši. Tām ir liels potenciāls. Tās izmanto, lai ārstētu dažādas slimības.
Nesenie zinātniskie atklājumi rāda, ka ir iespējams izārstēt leikēmiju, multiplo mielomu un Hodžkina slimību, izmantojot bērna cilmes šūnas.

Ja nevari atļauties glabāt cilmes šūnas no nabas saites, tad vienkārši nāksies sasaldēt bērna piena zobu un saglabāt to. Kas zina, varbūt nākotnē, tas var glābt bērna dzīvību.
Lai saglabātu cilmes šūnas zobu iekšpusē, tie ir jāsagatavo uzglabāšanai: vispirms jānotīra, tad jānožāvē un jāievieto noslēgtā traukā, piena zobs ir jāiesaldē 48 stundu laikā pēc tā izkrišanas.

Tāpēc nekad nesmejies par tiem, kas glabā savu bērnu piena zobus. Tas var kādreiz noderēt vai par izglābt kādam dzīvību.
Noteikti padalies šajā svarīgajā informācijā ar citiem!

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!